Její výrobky obdivují ve světě, srdcem patří ale do Kamenického Šenova. Právě zde, v rodinné sklárně založené před více než stoletím, působí od roku 2019 designová značka českého skla KLIMCHI. Nyní přidává novou vůni do své exkluzivní kolekce ručně foukaných svíček. Lemon Bliss spojuje umění sklářských mistrů s osvěžujícím aroma sluncem políbených citronů.

Charakteristický zvlněný svícen v citrínové barvě navrhl kreativní ředitel značky František Jungvirt. „Stejně jako u kolekce Shadows jsem se u série KLIMCHI svíček nechal inspirovat minimalismem tvaru a optickou hrou světla a stínů zachycených v zakřivení skla. Světelná hra je zde umocněna plamenem svíce. Oheň, jakožto mocný živel uvězněný v ochranném krytu nám poskytuje teplo a neobvyklou podívanou. Ohnivý tanec a jemné praskání dřevěného knotu, provázené příjemnou vůní vosku, nás zahřeje a otevře mysl při každé chladné noci. Příroda a její síla. Magma vybuchlého jádra sopky, které se vlní a stéká po jejím těle, mě inspirovalo pro vnější zvlněný vzhled svíce. Váha skleněného ledu odkazuje k zemské přitažlivosti.” komentuje kolekci svíček KLIMCHI Jungvirt, který nově pod svou privátní značkou otevřel vlastní butik v pražských Košířích.

Svíčka Lemon Bliss je dostupná spolu s ostatními vůněmi na webu https://www.klimchi.cz/products/svicka-lemon-bliss – do 28. 11. s dalšími KLIMCHI výrobky za zvýhodněnou cenu v rámci dnů Black Friday.

Povznášející vůně sluncem políbených citrónů, pečlivě namíchaná k dokonalosti. Tato luxusní vonná svíčka je navržena tak, aby vás přenesla do opuštěného citrusového sadu a naplnila vaše okolí esencí čistého blaha. Svíčka Lemon Bliss, naplněná přírodním voskem v ručně vyrobeném žlutém skleněném svícnu, funguje jako zářivý doplněk a naplní každý interiér dotekem řemeslného luxusu.

Designové svícny jsou ve spolupráci s českou rodinnou manufakturou ručně plněné přírodním sójovým voskem vysoce nasyceným esenciálními a vonnými oleji. Předností je i dřevěný knot z pravé tvrdého dřeva Cocobolo.

  • Hlava: citrónová a pomerančová kůra, sladká mandarinka, citronela, vavřín kubébový (plody)
  • Srdce: hřebíčkovec kořenný list, cedrové dřevo
  • Základ: santalové dřevo, vetiver

Komentáře