Duše kávy nezačíná a nekončí u klasických škatulek. Cappuccino, espresso, latte macchiato? Tím to teprve začíná. Plně automatický kávovar Siemens EQ900 vám umožní přizpůsobit si kávu do nejmenšího detailu.

Příprava oblíbené kávy s kávovarem EQ900 je neuvěřitelně jednoduchá. Skvělý 6,8″ plně dotykový displej s vysokým rozlišením umožňuje procházet rozsáhlou nabídku a připravit si kávu podle vlastního přání pouhým přejetím prstu po displeji. Kávovar EQ900 umí připravit s pomocí aplikace Home Connect až 29 různých kávových specialit. Nemusíte však být expert přes kávu, abyste si vychutnali špičkový nápoj. Chuťový profil zrnkové kávy ovlivňuje mnoho faktorů. Svou roli hraje oblast, kde se káva pěstuje, její specifické klima, půda a také způsob pražení. Systém beanIdent optimálně upravuje všechna nastavení vaření tak, aby byla zajištěna plná extrakce aromatických látek. Stačí zadat odrůdu a stupeň pražení a nechat kávovar EQ900 pracovat. Jeho špičkové technologie navíc zaručí, že každý šálek bude připraven bez kompromisů. Inovace se propojují v jedinečném systému iAroma. Vysoce výkonný keramický mlýnek rozmělní kávová zrna rovnoměrně na prášek, který umožní plně rozvinout aroma kávy. Inteligentní vodní čerpadlo pak zajišťuje ideální rovnováhu tlaku a průtoku, aby bylo možno získat maximální chuť, zatímco inteligentní ohřívač ohřívá vodu na ideální teplotu. Nakonec se vše propojí ve vysoce kvalitní spařovací jednotce.

Patříte naopak mezi zkušené milovníky kávy? Prozkoumejte všechny odstíny kávových vůní a vzrušující kombinace chutí s funkcí baristaMode. Tato inovativní funkce umožňuje vyladit každý aspekt přípravy kávy. Nastavením stupně mletí, množství kávy a mléka, jakož i tlaku vody, doby a teploty spaření si můžete vytvořit vlastní kávové výtvory. Siemens EQ900 je vždy připraven splnit jakékoliv přání, ať už chcete experimentovat, překvapit návštěvu, nebo se jen těšíte na ten „svůj“ šálek, bez kterého si nedokážete den představit.

Komentáře