Řiďte své domácí práce nezávisle na čase a prostoru. Zní to jako sci-fi? Podívejte se, jak se může váš každodenní život změnit už dnes.

Díky spotřebičům Siemens, které v sobě skrývají ty nejpokročilejší technologie, budou domácí práce jednodušší, ovládání zábavnější, zbyde vám více volného času a otevřou se vám i úplně nové možnosti.

Co je Home Connect?

S technologií Home Connect můžete jednoduše ovládat, diagnostikovat i monitorovat domácí spotřebiče přes chytrý telefon nebo tablet, či hlasovými povely přes asistenty, jako je Amazon Alexa. Aplikace ale neslouží jen jako dálkové ovládání. Obsahuje také spoustu praktických rad a tipů na míru danému spotřebiči nebo informace o vhodném příslušenství, stavu zařízení a technické podpoře v případě závady.

Nakoukněte do chladničky, i když nejste doma

Díky integrovaným kamerám v chladničce můžete přímo v obchodě zkontrolovat, jaké potraviny vám doma chybí. Kamery pořídí snímek pokaždé, když se chladnička zavírá. Chladnička s technologií Home Connect dokáže rozpoznat 60 druhů ovoce a zeleniny a nabídnout vhodné recepty. Umí také doporučit, která zóna je pro uložení nejvhodnější nebo jaká je ideální teplota i které druhy ovoce či zeleniny byste měli z ledničky vyndat, protože do ní vůbec nepatří (například rajčata, limety či avokádo). Prostřednictvím aplikace Home Connect také dostanete upozornění v případě, že omylem necháte otevřená dvířka chladničky nebo dojde ke zvýšení teploty nad určitou úroveň. Veškerá nastavení spotřebiče můžete provádět na dálku, například si cestou z nákupu snížit teplotu a připravit tak chladničku na blížící se nákup nových potravin. Pomocí aplikace nejen jednoduše nastavíte teplotu, ale získáte také praktické informace o jídle a jeho uchování.

Chcete si to sami vyzkoušet?

Přijďte se přesvědčit do unikátního zážitkového centra, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet nejen spotřebiče s Home Connect. Přijďte a seznamte se s budoucností.

Více informací: www.brandexperiencecenter.cz

 

Komentáře