Ivan Krasouski z Minsku si přivodil netradiční zranění. Při paraglidingu se mu přetrhla jedna ze šňůr a z kluzáku spadl mezi borovice. Přesněji řečeno dopadl na jednu z nich. Rameno si tak probodl kusem dřeva širokým přibližně jako menší meloun. Bělorus si ale očividně z celé záležitosti velkou hlavu nedělal.  

Bolest je hodně nepříjemná věc. Ne úplně jako otravná moucha, ta je taky nepříjemná, ale spíše jiným způsobem. Někdy je však mnohem nepříjemnější sám pohled na to, co ji způsobilo. Šlápneme na hřebík a bolí to, ale omdlíváme, až když uvidíme, že nám probodl nohu. Někteří však, zdá se, potřebují zranění jiného kalibru, aby s nimi vůbec pohnulo.

Ivan Krasouski měl hodně dobrou náladu

Kupříkladu takový 36letý Ivan Krasouski. Tenhle normální chlapík z Minsku se jednoho dne oddával své vášni – paraglidingu. Během letu se mu ale přetrhla jedna ze šňůr a začal postupně ztrácet nad letem kontrolu. Z kluzáku pak spadl do borovicového lesíku a i když cítil, že něco není v pořádku, tak jistě nečekal pohled, jenž se mu za chvíli naskytl. Rameno měl proražené kusem dřeva a visel na stromě. Za chvíli ze stromu spadl.

FOTO: Podívejte se na hrůzostrašné zranění veselého Ivana

Podívejte se na hrůzostrašné zranění veselého Ivana - 5005946_Podívejte se na hrůzostrašné zranění veselého Ivana - tree-man-shoulderPodívejte se na hrůzostrašné zranění veselého Ivana - Podívejte se na hrůzostrašné zranění veselého Ivana - zyox32o3mzgPodívejte se na hrůzostrašné zranění veselého Ivana - index

„Říkám si, vlastně jsem dopadl celkem jemně. Pokusil jsem se vstát a jít, když mě najednou něco zaseklo.“ Byl to zbytek stromu, který mu prorazil rameno, „Vyndáte mi, prosím, tu třísku?“ zeptal se kolemstojících. Ti si byli vědomi bizarnosti jeho požadavku – kdyby mu jeho přání splnili, tak by Krasouski prostě vykrvácel. Jeden ze záchranářů přinesl pilu a odřezal alespoň část dřeva, které ho probodlo. Se zbytkem ho pak odvezli do nemocnice, kde si ho fotili jak zvědavci, tak i personál. Odkud přišel na to, že se jedná o třísku, není doteď úplně jasné.

Groot z filmu Strážci Galaxie

Během vyšetření pak vtipkoval a přirovnával se k entí postavě z filmu Strážci Galaxie. Říkal: „Já jsem Groot.“ Nás však napadají spíš přirovnání k jiným filmovým hrdinům, jestli vůbec nějaká. I jeden z největších filmových tvrďasů, Rocky Balboa, potřeboval svého kouče, aby mu opakoval „neznáš bolest“. Ivan Krasouski ale tohoto kouče rozhodně nepotřebuje.

Jan Korda

A zde se můžete dozvědět, jak je možné, že Ozzy Osbourne stále žije.

Komentáře