Letní počasí svádí k chození naboso, ale buďte rozvážní a o své nohy náležitě starejte. Minimálně tím, že tenisky nenoste bez ponožek – vaše nohy ani vy si to nezaslouží. Pokud směrem k ponožkám trpíte odporem naprosto nepřekonatelným, řešení existuje. Které tenisky můžete bezpečně nosit na holých nohách?

Zapaření, plíseň, žluté nehty. Přirozeně opovržlivá reakce okolí, když se zujete. Noha černá nebo jinak barevná – stejná jako je vnitřek vaší oblíbené tenisky. Proto nikdy nezapomínejte ponožku, i když si myslíte, že se vaše noha uvaří.

FOTO: Které tenisky a ponožky v jednom se vám nejvíc líbí?

Které tenisky a ponožky v jednom se vám nejvíc líbí? - 1_gosha-rubchinskiy-x-adidas-mens-ace-primeknit-sneakersKteré tenisky a ponožky v jednom se vám nejvíc líbí? - 2_givenchy-grosgrain-trimmed-stretch-knit-high-top-sneakerKteré tenisky a ponožky v jednom se vám nejvíc líbí? - 3_puma-tsugi-kori-sneakerKteré tenisky a ponožky v jednom se vám nejvíc líbí? - 5_lanvin-knit-sneakerKteré tenisky a ponožky v jednom se vám nejvíc líbí? - 4_balenciaga-stretch-knit-high-top-trainer
Další fotky
Které tenisky a ponožky v jednom se vám nejvíc líbí? - 6_zara-sneakers-with-white-side-pieces-detailsKteré tenisky a ponožky v jednom se vám nejvíc líbí? - 8_nike-air-vapormax-flyknit-explorer-running-shoeKteré tenisky a ponožky v jednom se vám nejvíc líbí? - 9_adidas-tubular-doom-primeknit-sneakerKteré tenisky a ponožky v jednom se vám nejvíc líbí? - 10_nike-free-rn-motion-flyknit-2017-running-shoe

Nebo si pořiďte tenisky, které vám zdravotně bezpečné nošení naboso nejen umožňují, ale i zaručují. Musí být vyrobeny z prodyšného materiálu, nohu chránit před nepříznivými vnějšími vlivy (horko, prach, mokro a podobně) a zároveň ji dostatečným způsobem fixovat.

O takové boty na současném módním trhu není nouze – tenisku, která je zároveň botou i ponožkou, v dnešní době vyrábějí jak sportovní giganti (Nike, Adidas), tak respektované módní domy (například Balenciaga). Které se nejvíc líbí vám?

Martin Hradecký

A zde se dozvíte, jestli si umíte správně zavázat tkaničky.

Komentáře