Projekt pojmenovaný po fenomenálním českém krajináři Antonínu Chittussim se řadí mezi to nejzajímavější, co aktuálně v metropoli na poli výstavby v Praze 6 vzniká. Na krásném pozemku v srdci Bubenče probíhá stavba víceúčelové vily, která zatím stála tak trochu stranou pozornosti médií i veřejnosti.

Místo, které si vybrali světoví státníci

Ambiciózní projekt Chittussi sestává z pouhých 13 jednotek realizovaných v nejvyšším standardu Platinum. Zaujme širokým rozmezím dispozic, od variabilního uspořádání 1/2+kk až po překrásnou nemovitost s dispozicí 5+kk a výhledem přímo do korun stromů v parku Willyho Brandta. Nesnaží se zájemce zlákat kvantitou, naopak: nabízí unikátní možnost pořídit si zcela novou nemovitost na místě, kde je v budoucnu vzhledem k charakteru zástavby na další podobný nákup v podstatě mizivá šance.

Pod nadčasovým návrhem budovy je podepsáno renomované studio QARTA Architektura pod vedením Jiřího Řezáka a Davida Wittasska. Stojí za připomínku, že předchozí spolupráce Penta Real Estate a tohoto věhlasného dua architektů tvořících společně již od 90. let vyústila v řadu cen, které získala rezidence MAISON Ořechovka, dokončená letos v další žádané lokalitě v srdci metropole.

Projekt pro náročné zájemce

Stává se nepsaným pravidlem, že z každé krize vyjdou jako vítězové skutečně exkluzivní projekty, o které je zájem v jakékoliv době. Luxusní vila Chittussi je dalším z důkazů tohoto tvrzení, neboť již téměř polovina všech nemovitostí našla své budoucí spokojené majitele. Aktuální nabídka volných jednotek však stále čítá nádherné nemovitosti s výhledem do soukromého parku, kontrolovaným vstupem, velkorysými garážemi či kompletní klimatizací obytných prostor.

Každá jednotka má taktéž vlastní terasu nebo lodžii s dřevěnou palubou, přičemž terasovité uspořádání pomůže tyto venkovní prostory příjemně prosvětlit a dodá budoucím majitelům ještě lepší pocit z propojení vnitřního prostoru a přilehlé zeleně. Vila Chittussi tak představuje zdravý, komfortní, exkluzivní, ale zároveň komorní projekt, jaký v hlavním městě nemá obdoby.

 

Komentáře