Co vlastně taková mladá holka bez maturity může dělat? Lepší než někde stát za pár tisíc měsíčně v hypermarketu za kasou, je udělat si děcko s někým, koho ani pořádně nezná. Babiš teď prej chce mateřskou zvyšovat, takže ono se to nějak vyřeší.

Děcko je všecko

Mnoho dívek a dospívajících žen, které v prvních ročnících na střední škole zažívaly skvělé časy, protože jim vyrostla prsa jako prvním ze třídy a vysportovaní hoši o ně jevili zájem, potkal nemilý osud. Místo učení se totiž věnovaly randění a diskotékám, takže jim po čtyřech letech místo maturity zůstaly jen oči pro pláč a základní vzdělání. I pro takové dívky však existuje poměrně snadné řešení.

Nedalas maturitu a nechce se ti do práce? No tak zajdi s kámoškama na místní diskotéku a sbal prvního dobře vypadajícího týpka, kterej bude mít na klíčích přívěsek značky BMW. Po pár drincích se můžeš „nedobrovolně“ pozvat k němu domů a říct týpečkovi, že bereš prášky. Po devíti měsících přijde překvapení a z těhulky se stane maminka. Těm méně bystřejším dívkám samozřejmě doporučujeme, aby si na svou diskotékovou známost vzali alespoň Facebook. S velkou pravděpodobností se totiž může stát, že z této potenciální jednorázovky svatba nebude a někdo přece ty alimenty platit musí.

FOTO: Tyto věty těhulkám raději neříkejte

Tyto věty těhulkám raději neříkejte - 6055656173_3c0e1d8554_zTyto věty těhulkám raději neříkejte - 1563288693_pregnant-akshara-haasan-kadaram-kondanTyto věty těhulkám raději neříkejte - arnie-junior_2818143bTyto věty těhulkám raději neříkejte - article-2072016-0F1CFE2B00000578-432_634x427Tyto věty těhulkám raději neříkejte - public domain
Další fotky
Tyto věty těhulkám raději neříkejte - rexfeatures_5885286h-696×503Tyto věty těhulkám raději neříkejte - Smoking-pregnant-lady-2016040248

Mezi hlavní výhody toho být mladou matkou bez jistot a vzdělání je to, že nemusíte chodit někdy i 3 roky do práce. A kdo vás bude živit? No život se přece postará. V případě, že se vám po třech letech opět nebude chtít za kasu nebo k pásu, existuje tu opět možnost vyrazit někam na dýzu a nechat se znovu „napustit“ od prvního normálněji vypadajícího týpka. Ono se vám to vlastně vyplatí, protože kromě alimentů získáte i nové příbuzné. Vysouložené babičky a další členové rodiny náhodného partnera z diskotéky vám určitě občas rádi vypomůžou, a například s radostí pohlídají dítě.

Církev přemístí nejpohlednější děti z dosahu hřešících kněží. Je to logické řešení, řekl papež

Tak co, holky? Jdete do toho? Nezapomeňte na to, že mladý maminky vypadaj mnohem líp než ty starý. A navíc je to ta nejlepší škola života od dob 20leté dřiny ve fabrice.

Ferrari Lakatoš

Komentáře