Možností, kam peněžní prostředky vložit, dnes existuje mnoho. Zajímavou variantu zhodnocení volných financí představuje nákup investiční nemovitosti. Projektem, který naplňuje parametry pro ideální investici, je Evergreen Ďáblice. Zájem o zdravé bydlení v harmonii s přírodou se skvělou dopravní dostupnost centra metropole je základem jeho úspěchu.

Kolaudace druhé etapy výstavby nových nemovitostí na Praze 8 odstartuje za pár týdnů, budoucí majitelé tak nemusí čekat několik dlouhých let na dostavbu bytu. V dnešní turbulentní době, která je charakteristická například značným růstem ceny stavebních materiálů a nedostatkem kvalifikované pracovní síly, je blízké dokončení obrovským benefitem. Nákup takové nemovitosti tak nejen ochrání úspory před inflací, ale další finance z pronájmu budou majitelům plynout ještě letos.

Oblíbené bydlení v zahradní čtvrti

Renomovaná developerská společnost Doma je Doma koncipovala vznikající areál jako mozaiku různorodých přírodních ploch. Mikroparky společně s ulicemi lemovanými zelenými pásy a stromořadími vytvářejí pocit klidného a bezpečného bydlení. Díky promyšlenému parkovému konceptu se veřejné prostory stanou příjemným místem pro setkávání sousedů.

Budoucí obyvatelé také jistě ocení výbornou občanskou vybavenost a širokou nabídku aktivit pro trávení volného času v docházkové vzdálenosti. Jedinečným benefitem je blízkost Ďáblického háje, který nabízí spoustu možností pro aktivní odpočinek.

V prodeji nemovitostí v Praze – Ďáblicích jsou bytové jednotky v dispozicích 1+kk až 3+kk, o které je na realitním trhu největší zájem, i poslední řadové domy s cenou od 90 tis. Kč/m2. Všechny novostavby budou připraveny k nastěhování během roku 2023. Zájemci o vlastní bydlení tak budou moci strávit v novém domově již tyto Vánoce a majitelé investičních bytů si užijí pořádnou nadílku pod stromečkem.

Komentáře