Na realitním trhu se na přelomu roku objevil projekt rodinných domů a vil. Aura Statenice nabízí celkem 79 designových vil s nadstandardně velkými pozemky, které svým obyvatelům zabezpečí pohodlné bydlení s naprostým soukromím.

Luxusní život ve skvělé lokalitě

Rezidenční projekt Aura Statenice vzniká kousek za současnou hranicí Prahy 6, výborná dopravní dostupnost je tak zajištěna. Dejvice s vyhlášenými restauracemi a širokou nabídkou dalších služeb jsou vzdálené pouhých 10 až 15 minut jízdy autem. Ti, kteří milují cestování nebo často létají kvůli pracovním povinnostem, ocení blízkou polohu mezinárodního letiště Václava Havla, ze kterého mohou vyrazit do dalekých koutů světa. Samotné domy stojí mimo osu současné i plánované dráhy, není proto důvod se obávat hluku z proudových motorů. Na pozemku s výměrou až 1 500 m2 si obyvatelé budou moci užívat nerušenou relaxaci. Velkorysé zahrady poskytují dostatek místa pro nejrůznější koníčky a také venkovní oslavy či letní grilování s přáteli.

Rodinné domy realizované renomovanou společností Horizon Holding navrhli architekti ze studia Siebert+Talaš. Urbanisticky jsou vily rozděleny do několika atolů. Díky využití slepých ulic se zcela eliminuje tranzitní doprava, což je princip hojně využívaný například v amerických městech. Samozřejmostí je mimořádná kvalita použitých materiálů i nejnovějších technologií. Nemovitosti jsou projektovány jako energeticky úsporné, díky tepelným čerpadlům budou mít nízké náklady na provoz.

Čtyři typy prémiových vil

V nabídce jsou zastoupeny čtyři typy nemovitostí, které nabízí dostatek prostoru pro všechny členy domácnosti a jejich aktivity. Nové bydlení v blízkosti Prahy si zakládá na soukromí a komfortu rezidentů, ložnice jsou proto opatřeny en-suite koupelnami, rodinné domy Exclusive v dispozici 6+kk mají privátní wellness se saunou a relaxační místností. Vily označené Modern mají rozvržení 5+1, kuchyň s jídelnou je tedy příjemně oddělena od obývacího pokoje. Zbývající typy nemovitostí, Popular a Grande, mají dispozici 5+kk a liší se od sebe podlahovou plochou i celkovou rozlohou pozemku.

Zájemci hledající zajímavé bydlení, které nechá vyniknout jejich životní styl, by rozhodně neměli tyto luxusní nemovitosti ve Statenicích u Prahy minout.

Komentáře