Ať už při dvoudenních byznys cestách, delších dovolených nebo jen cestě do fitka, neobejdete se bez několika kosmetických produktů. Nikdy nevíte, jestli vás po celém dni v práci třeba nečeká neplánované rande s drahou polovičkou a vždy je lepší být připraven, než pak litovat. 

Vybrali jsme dvě kosmetické novinky tohoto jara, které rozhodně nesmíte minout a je dobré zařadit je do své kosmetické tašky.

Ikonická značka Marvis přichází s limitovanou edicí zubních past, které jsou rozhodně královské. Nebo aspoň evokují cestování Orient-Expressem a doby, kdy nikdo nekradl v hotelech župany. „Příchutě“ jsou kombinacemi olejů, výtažků z květin a v každé z nich jsou osvěžující citrusové složky a máta.

Zubní pasty Marvis Royal, prodává Profimed.

Zubní pasty Marvis, prodává Profimed. Marvis Karakum – Máta/Pomeranč/Kardamon Marvis Rambas – Ananas/Máta/Broskev/Mango Marvis Royal – Citrónový olej/Mandarinka/Růže/Muškátový oříšek

Parfumerie Fann nyní uvádí do prodeje legendární a pravděpodobně nejstarší kolínskou světa, 4711. Není to ale jen obyčejná vůně. Již staletí je nedílnou součástí kosmetické výbavy králů, vládců (od Ludvíka XIV., přes Kateřinu Velikou až k Napoleonovi) a za tu dobu nezměnila recept. Můžete ji pořídit v různých velikostech a různých designech flakónu.

4711

4711 Original Eau de Cologne obsahuje bergamot, citronový olej, uklidňující levanduli a několik další tajných přísad. Prodává parfumerie Fann.

 

 

 

Komentáře