Chystáte se na rande? Prostudujte si tuto bohatě ilustrovanou příručku z roku 1938, která by se někomu mohla sice zdát zastaralá, ale některé rady, které dostávaly tehdejší svobodné slečny, jsou více než nadčasové! A rozhodně platné i pro dnešní den!

1.

tips1

Zachovejte si svůj půvab a oblékněte se v soukromí. Hlídejte si čas a buďte připravena okamžitě vyrazit ven, až váš partner dorazí. Nenechávejte ho čekat a přivítejte ho s úsměvem na rtech!


2.

tips2

Muži nemají rádi ženy, které si půjčují jejich kapesník na úpravu makeupu a vrací jej zašpiněný od rtěnky. Upravujte se v soukromí, kde vás muž nevidí.


3.

tips3

Vyvarujte se sezení ve zvláštních pozicích a nikdy se netvařte znuděně. Přesto, že například jste. Buďte stále připravena zareagovat a v případě že máte žvýkačku, žvýkejte tiše se zavřenými ústy.


4.

tips6

Nepoužívejte zpětné zrcátko v autě ke kontrole vašeho líčení. Muži ho při řízení potřebují a velmi je obtěžuje, pokud ho nemají k dispozici a musí se neustále otáčet, aby věděli, co se děje vzadu za nimi.


5.

tips8

Nebuďte sentimentální a už vůbec nezkoušejte pomocí emocí manipulovat muže k tomu, aby říkal něco, co nechce. Muži nemají rádi slzy a to platí obzvláště pro slzy na veřejných místech.

6.

tips7

Nebuďte familiérní a nehlaďte vašeho společníka na veřejnosti. Jakékoliv nevhodné ukázky přílišné náklonnosti z vaší strany přivádí muže do rozpaků a cítí se kvůli tomu trapně.

7.

tips9

Nebuďte příliš familiérní ani k obsluze. Muž, se kterým jste na rande, si zaslouží vaši plnou pozornost.

8.

tips10

Nebavte se o oblečení a nezkoušejte muži, který vás pozval ven, popisovat váš večerní outfit. V klidu seďte a rozebírejte s ním věci, o kterých se on sám chce bavit a které ho zajímají.

9.

tips12

Nechovejte se zbytečně nápadně či hlučně a nevyhledávejte jiné muže. Poslední kapkou je, pokud odpadnete z přílišného množství vypitého likéru. V takovém případě vám pravděpodobně váš doprovod už nezavolá.

10.

tips11

Nepijte příliš alkoholu a zachovejte si důstojnost po celý večer. Možná to vypadá, že z některých dívek dělá alkohol chytré a zábavné dívky, pravda je však taková, že z většiny dívek dělá likér spíše hlupačky.

11.

tips13

 

Petr Starý

Co vše jde vypátrat na internetu na základě vaší tváře? Experiment ruského fotografa přinesl šokující výsledek

Komentáře