Skoro každý z nás měl ve svém okolí osobu, která byla v mládí obětí posměšků a výprasků od starších a silnějších spolužáků. Většinou se jednalo o nevýrazného outsidera, který nebodoval u holek a nevynikal v kolektivních sportech. Tento školní lůzr měl však v hlavě ďábelský plán, kterým se pomstí celé společnosti. Proto po maturitě vstoupil k městské policii s cílem uškodit.

I ty můžeš být prospěšný společnosti!

V každém kolektivu se objeví někdo, kdo po maturitě vstoupí k městské policii. Často se jedná o někoho, kdo na základní nebo střední škole dostával po tlamě a byl pravidelně okrádán o svačinu staršími spolužáky. Jakmile tento jedinec odmaturoval, podal přihlášku ke státní policii, kde se mu logicky vysmáli kvůli špatné fyzické kondici, a tak nakonec musel vstoupit k měšťákům. Tam totiž stačí, když máte čistý trestní rejstřík a maturitu.

FOTO: Poznáte tyto legendární policisty?

Poznáte tyto legendární policisty? - 10-Best-buddy-cop-films-21-jump-streetPoznáte tyto legendární policisty? - 1185Poznáte tyto legendární policisty? - křižovatka smrtiPoznáte tyto legendární policisty? - policajt z beverly hillsPoznáte tyto legendární policisty? - smrtelnosná zbran
Další fotky
Poznáte tyto legendární policisty? - police_academy_2_their_first_assignment_1985_685x385Poznáte tyto legendární policisty? - 6092b9b4-b106-4916-a1dd-63f425734e82

Běžný městský policista se po zaškolení stane součástí složitého systému, který spočívá v tom udělovat lidem nesmyslné pokuty za parkování a kazit jim normální život. Zamindrákovaní měšťáci však žijí v představě, že když si obléknou svou nepadnoucí uniformu a postaví se na ulici, tak z nich budou mít běžní občané strach a respekt. To se bohužel nestane, protože k tomu není důvod. Většina lidí má městské policisty spojené s tím, že jejich automobil stál o pár centimetrů blíž křižovatce, než bylo tolerováno, a tak se za to dočkal žlutého lístku, který mu sežral dopoledne, protože se musel následující den dostavit na policejní stanici. Ano, kromě nesmyslných pokut jsme okrádáni i o čas kvůli pár centimetrům na žluté čáře. Nejhorší je na tom, že jakmile přijdete na policejní stanici, tak tam sedí někdo moudřejší, než je ten, kdo pokuty uděluje, a v pár větách vás přesvědčí o vaší vině.

Prototyp zakomplexovaného policisty, který byl stvořen jen k vypisování pokut za přecházení přes silnici a špatné parkování, si fakt, že vám uškodí, vyloženě užívá. Pokutami totiž přispěje peníze do městského rozpočtu, takže si na sebe vydělá, a navíc je plně přesvědčen, že když vám může dát pokutu, má nad vámi moc. A když nejste typ takzvané „vlezdoprdelky“, tak vám napaří místo dvou stovek třeba i pětikilo. Tajemství tohoto chování však najdete právě v dobách, kdy odhodlaný měšťák chodil do sedmé třídy a o hlavu větší Horáček mu dal pěstí do nosu a pak mu snědl tatranku.

Zkuste si schválně sami odpovědět na otázku, kdy vám městský policista naposledy pomohl? S velkou pravděpodobností za vámi přijel čtvrt hodiny po desáté hodině, protože jste si pouštěl nahlas film a vaše senilní sousedka se rozhodla, že následující den vstane se slepicemi. Tak na vás zavolala měšťáky.

Ano, samozřejmě, všichni nejsou stejní, jenže nám se zdá, že narážíme pořád na tenhle typ. Kdy vy jste naposledy dostali pokutu nebo botičku? Jak tyhle situace řešíte? Dá se nějak ušetřit? Napište nám do komentářů.

Ferrari Lakatoš

Dluhy pochází ze severu. Ústecký kraj to opět dokázal a urval prvenství v registru dlužníků

Komentáře