Zimní vydání časopisu Muži v Česku vám prosvětlí období neduživých dnů a temných nocí. Žádejte ve prodejnách s tiskovinami a zčerstva předplácejte ZDE.

 Oblečte se jako pán

Zdobné brokáty, vybrané kožešiny a jemný satén: ani v oblékání se nebojte okázalosti, opulence, výstřednosti a velkých gest. A pořiďte už konečně šlechtické sídlo. Nevadí, když bude polorozpadlé – důležitá je slavná a temná minulost.

Dodavatel snů, stylu a nahoty

Co podle Hugha Hefnera, zakladatele časopisu Playboy, zajímá moderního muže? „Namíchat si koktejl, dopřát si něco k jídlu, pustit si hudbu a pozvat si k sobě domů ženu na debatu o Picassovi, Nietzschem, jazzu a sexu.“

Nejslavnější z křesel

I svět sedacího nábytku má svoje celebrity a legendy. Představujeme jedenáct nejslavnějších křesel 20. století a jejich tvůrce, od Breuera přes Grayovou, Saarinena a Thoneta až po Wagnera.

Smoking žije dál

Ubylo sice společenských příležitostí, na kterých je smoking povinný. To ale vůbec neznamená, že si je nemůžete vytvořit.

Guru matek a kolážista

Dva muži, kteří se úspěšně snaží vzbudit zdání vtipnosti se zpovídají navzájem. Co bude, až nebude Zeman a SPD? Jaká je budoucnost moderního fotra?

Kostky, samet, beránek

Stylový průvodce pro poslední dny toho roku a možná ještě dál.

Odcyklit se, objevovat, tvořit

Představte si, že jste černý, jste gay a vyrůstáte na sídlišti v Liberci. Co budete v životě dělat? Yemi A. D. tancuje, tvoří choreografie, organizuje akce, vede taneční školu, pomáhá druhým a pracuje pro největší americké hvězdy. Inspirativní a tvůrčí chlapík!

Ve znamení baziliška

Vypravte se do Basileje a Muže v Česku si vezměte s sebou: je tam náš průvodce po koupání v Rýně, barech, umění, kašnách, jídle a všem ostatním v tomto báječném městě. Včetně krále s vyplazeným jazykem.

Adrian T. Bell

Muzikant s z právě se rozpadnuvší kapely The Prostitutes hovoří o whisky, soutěži v hodu šipkami na lodi za bouře, hraní v anglických klubech a o české muzice.

Nové GT od Bentley

Esence automobilového srdce, luxusní kupé, sršeň, medvěd i rychlá střela v jednom: Bentley Continental GT V8 S.

Spasitelé našeho bídného světa

Přehled komiksových filmů až do roku 2020: mstitelé, mutanti, hrdinky a další nadlidé nám dodávají naději pro každý další pracovní den.

 

Časopis Muži v Česku předplácejte ZDE.

 

Komentáře