Vánoce jsou skoro tady a co si budeme povídat, pánové, jen málo z nás baví prodírat se mezi stovkami lidí v obchodech, tahat se s taškami a to všechno okolo. (Mnohem lepší je dát si místo toho sklenku skotské a nohy nahoru).

Zvolit správný dárek je znamení dospělého chování a především hloubky vztahu dvou lidí. Věnovat totiž kousek, který si lepší polovička zamiluje, znamená, že posloucháte, chápete a jste ten pravý. Neříkáme, že život je o materiálních věcech, ale ano, očekává se, že zaválíte. Zabalit pod stromek vařečky nebo mixér je totiž jak zabalit rozvodové papíry.

Podle čeho vybrat nejlepší kabelku

Koupit k Vánocům kabelku většině žen je správný a sofistikovaný krok. Zaprvé, nespletete velikost obvodu pasu a tím nezpůsobíte u stromečku dusno. Pokud se chcete trefit naprosto do černého, zaměřte se na to, jakou nosí kabelku nejvíce. A poté vyberte podobný typ, ale lepší a kvalitnější.

Kabelka z kůže s ještěrčím vzorem, Aspinal of London.

Kabelka se vzorem krokodýlí kůže, Aspinal of London.

Kabelka z béžové kůže s jemnou strukturou, Aspinal of London.

Kabelka ze saffiano kůže, Aspinal of London.

Na šperky se stejnou logikou

Vybrat šperk, který bude žena skutečně milovat a nosit často je otázkou jejího vkusu. Nikdy nebude opravdu zbožňovat něco, co by si sama nevybrala. A to i přesto, že se cení gesto. Dávat jí diamantovou tiáru, pokud nejraději leze po horách není logické rozhodnutí.

Pozorujte, co nosí. Pozvěte ji na slavnostnější večeři a všimněte si, jaké šperky použije. A pak vybírejte v podobném stylu.

Náhrdelník Antorini.

Stříbrný pevný náramek, Antorini.

Zlatý náramek s hadí kůží, Aspinal of London.

Zlatý náramek s hadí kůží ve třech odstínech, Aspinal of London.

Něco, co by si sama nekoupila

Člověk může tisíckrát tvrdit, že praktické dárky jsou nejlepší, ale ta super nová pánev z měděným plátováním nikdy neudělá takový efekt a radost jako něco, co by si sama nekoupila. Poslouchejte o čem mluví. Jakmile se jí něco líbí, rozhodně to totiž zmíní. Je jedno, jestli to je křišťálový set sklenic, kašmírová šála nebo série zápisníků.

Luxusní záložka do knihy z mincovního stříbra, Antorini.

Filigránová večerní kabelka z postříbřeného kovu, Antorini.

Kvalitní hedvábný šátek, Antorini.

Luxusní šperkovnice z ušlechtilého dřeva a kůže, Antorini.

Objednávat v osvědčeném internetovém obchodě vám šetří nervy, často peníze a především čas.

Objednejte dárky pohodlně na www.arde.cz.

Komentáře