Když v prvním díle skupina tajných agentů v maximálně britských oblecích bojovala proti Samuelu L. Jacksonovi a jeho vražednému plánu, jak zničit lidstvo a zachránit planetu, Kingsman každému vyrazil dech.

Sice můžete preferovat Jamese Bonda nebo jiné tajné agenty, ale „Kingsmani“ mají zvláštní kouzlo – od sametových smokingů a brýlí od Toma Forda až ke sportovním, klasickým autům a samozřejmě precizním hereckým výkonům.

Pokud jste neviděli první díl, následují spoilery:

První díl byl ukončen rozpačitě. Agenti sice na poslední chvíli zachránili svět s většinou jeho obyvatel, ale sami na tom nebyli zrovna nejlépe. Colin Firth má prostřelenou hlavu a je tedy potenciálně mrtvý, za sebou to má i proradný Michael Caine. Eggsy sice přežil a zamířil nejen do náruče dánské princezny, ale jinak by se dal počet přeživších elitních agentů této tajné organizace spočítat na prstech jedné invalidní ruky.

Na základě trailerů a dalších drobných informací zatím víme, že do křesla padoucha si sedne Juliannne Moore. A asi bude chtít zničit svět. A Kingsman, s drtivým nedostatkem agentům se spojí s Američany. Mezi nimi se objeví Channing Tatum, Pedro Pascal, Jeff Bridges a Halle Berry. Nejpřitažlivější na tom americkém komandu je to, že krycí jména mají podle druhů alkoholu.

Muži v Česku a kiny IMAX můžete soutěžit o 10 ks lístků na film Kingsman: Zlatý kruh. Uplatnit je můžete v jakémkoliv kině Cinema City.

Stačí splnit podmínky a zodpovědět soutěžní otázku.

Podmínky: Sledovat na Facebooku a Instagramu účty Muži v Česku.

Odpovědi zasílejte do SOUKROMÝCH ZPRÁV STRÁNKY MUŽI V ČESKU.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje herečka, která v prvním díle ztvárnila postavu Gazelle?

A) Sophia Boutella

B) Gal Gadot

C) Indira Varma

Odpovídat můžete do úterý 26.9.

 

 

Komentáře