Není tomu tak dávno, kdy Daniel Craig velice sebejistě prohlašoval, že by si raději podřezal žíly, než aby znovu ztvárnil Jamese Bonda aka agenta 007. I přesto je premiéra nové bondovky No Time to Die naplánována v českých kinech na 8. dubna 2020 a v hlavní roli neuvidíme nikoho jiného než charismatického britského herce, s žílami v naprostém pořádku.

Nová upoutávka na očekávaný, v pořadí již 25. film o agentovi s povolením zabíjet spatřila světlo světa během 54. ročníku Super Bowlu. Třicetisekundový klip ukazuje hlavního protagonistu v situacích akorát tak vypjatých, jak jsme u této série zvyklí. Nechybí ani malá ochutnávka z akční scény s futuristickým vysokorychlostním letounem nebo Bondovo legendární auto, jehož palebná síla se vyrovná malé armádě.

Agent Popov "v práci"

Budete překvapeni – předobraz Jamese Bonda byl Srb a dvojitý agent k tomu. Danielu Craigovi nikoli nepodobný

Bond si na začátku nového filmu užívá zaslouženého důchodu na Jamajce. Tedy alespoň do chvíle, než se mu ozve starý známý Felix Leiter z americké tajné služby CIA a prosí vysloužilého agenta o pomoc. A jak už známe Bonda, ničím nerušené relaxování na překrásné pláži u něj nikdy před starou dobrou brutální akcí nedostane přednost.  No Time to Die je pátým filmem, kde Daniel Craig agenta 007 ztvární, zároveň by měl být i posledním. Takové informace už jsme ale v minulosti slyšeli několikrát a Craig se stále na plátno jako Bond vrací, je tedy možné, že svůj přístup znovu přehodnotí.

Michal Švehla

Aston Martin odhalil koncept létajícího auta – proletí se v něm i James Bond?

Komentáře