Nejednou si nás získal svým uhrančivým pohledem a skvělým hereckým výkonem. Ženy padají do kolen pro jeho svůdný vzhled a muži ho obdivují za perfektní smysl pro módu. Ryan Gosling jasně dokazuje svůj talent nejen na plátně, ale i v ulicích a na červeném koberci. Zjistili jsme pro vás vše, co potřebujete k tomu, abyste získali jeho styl.

Kanadského herce není třeba zdlouhavě představovat. Vystřídal mnoho rolí. Od nájemného řidiče zločineckých gangů ve filmu Drive až po romantického mladého muže z chudého venkova, který se zamiluje do dívky z bohatší vrstvy v Zápisníku jedné lásky. Že nevíte, o jakém filmu je řeč? Partnerka vám určitě ráda připomene ten večer u televize, kdy jste jí podával jeden kapesník za druhým z papírové krabičky vedle gauče, protože vaše rameno už nevydrželo nápor slz. My se na něj zaměříme v jeho soukromém životě. Konkrétně na jeho šatník, díky kterému se řadí mezi ty nejvíc stylové muže světa.

FOTO: Ryan, stylař v každé situaci

Ryan, stylař v každé situaci - Ryan, stylař v každé situaci - Ryan, stylař v každé situaci - Ryan, stylař v každé situaci - Ryan, stylař v každé situaci -
Další fotky
Ryan, stylař v každé situaci - Ryan, stylař v každé situaci - Ryan, stylař v každé situaci - Ryan, stylař v každé situaci - Ryan, stylař v každé situaci - V roli nájemného řidiče ve filmu DriveRyan, stylař v každé situaci - Z filmu Zápisník jedné lásky

Jsou dva typy mužů. Ti, kteří se celý život snaží vypadat skvěle, a ti, kterým bylo od přírody naděleno zazářit v jakékoliv situaci. Ryan je prokazatelně druhý případ, co si budeme povídat. Ať už vytáhne ze skříně jednoduché tričko nebo černý křivák, nikdy mu to neubere na jeho maskulinní postavě. Základem je klasický sestřih vlasů, díky němuž vyniknou ostré rysy ve tváři. V oblékání basic trička s minimem vzorů v kombinaci se skvěle padnoucími džínami nebo neformální saka a kalhoty. Pak už jen nasadit elegantní a nadčasové sluneční brýle a hodinky, pouze pro podtrhnutí outfitu, protože nic se nemá přehánět.

Suma sumárum, pro dosažení perfektního ryanovského vzhledu nemusíte nutně rozbíjet prasátko s úsporami na bydlení. Vše snadno seženete v řetězcích za pár korun. Až na ty hodinky. Je to ale jako s auty. Do těch kvalitnějších se vyplatí investovat. Garantujeme přehled o čase v příštích stovkách let.

Miroslav Romaniv

Pokud byste si nevěděli rady s volbou, mrkněte na nové hodinky z veletrhu Baselworld 2018

 

Komentáře