Spěcháte pražským tunelem Blanka, ale najednou nemůžete předjet, protože před vámi jeden pruh zabírá Rolls-Royce Ghost, hned vedle něj tentýž vůz v nejluxusnější úpravě Mansory a ve třetím pruhu Rolls-Royce Wraith. A za nimi ještě Bentley Mulsanne za více než 10 milionů korun. Jedou důstojně, předpisových 70 km/h, protože gentleman nespěchá. A i vy najednou pochopíte, že není třeba nikam spěchat.

Video pochází z natáčení promo spotu Profirentcars, největší středoevropské půjčovny luxusních vozů. „I když jsme tunel Blanka na chvilku v podstatě ucpali, tak reakce řidičů okolo byly neuvěřitelně pozitivní. Nadšeně na nás mávali a ukazovali nám zdvižené palce,“ popisuje průběh natáčení Martin Němec, ředitel Profirentcars.

„Spousta mužů o Rolls-Royce sní, ale přiznejme si, pořizovací i provozní náklady jsou často nad jejich finanční možnosti. My ale dokážeme mužům sen splnit, aniž by museli platit milióny. U nás si můžete tyto vozy pronajmout klidně na jediný den,“ vysvětluje ředitel společnosti Profirentcars, která nabízí i další luxusní automobilové značky jako Ferrari, Porsche, Mercedes nebo Audi. Celkem má v portfoliu 48 vozů v celkové hodnotě více než 130 milionů Kč.

A jaké jsou parametry vozů, které projely Blanku?

Rolls-Royce Ghost Mansory

Cena : 10 milionů Kč
Výkon : 704 k
Obsah: 6 592 cm3
Max. rychlost: 310 km/ h

 

Rolls-Royce Ghost

Cena: 9 milionů Kč
Výkon: 638 k
Obsah: 6 592 cm3
Max. rychlost: 310 km/h

 

Rolls-Royce Wraith

Cena: 7,8 milionů Kč
Výkon: 632 k
Obsah: 6 600 cm3
Max. rychlost: 250 km/h

 

Bentley Mulsanne

Cena: 10 milionů Kč
Výkon: 513 k
Obsah: 6 752 cm3
Max. rychlost: 296 km/h

Apple se chystá změnit svět aut. Jak (ne)bude vypadat iCar?

Komentáře