Na světě je nové vydání nejstylovějšího časopisu pro Muže v Česku. Tentokrát jej poznáte podle žen, kterých je na obálce dokonce osm!  Žádejte v trafikách Relay, Geco, supermarketech Tesco a dalších prodejnách tisku. Nebo předplácejte ZDE.

Herečky do nás šijí

Ženy jsme oblékli do pánských šatů a zeptali se jich, co si o nás myslí, co děláme dobře, co děláme blbě, jaký se jim líbí film a na další věci, o kterých ženy rády mluví. A přitom jsme bedlivě sledovali, jak se cítí v naší (textilní) kůži…

Oheň v poušti

Chcete se s něčím navždy rozloučit? Tak to zapalte! Na každoročním festivalu v nevadské poušti šlehají plameny ve velkém stylu.

Bude zase Chaozz?

Hiphoper Kato, z Prago Union, dříve Deph z Chaozz, hovoří o hudbě, plynutí času, Nike Air Force 1 Low, cédéčkách a půvabu papírových knih.

Býčí Bentley

SUV, SUV, SUV, opakují si automobilky zaklínadlo naší doby. Seznamte se s opravdu masivním exemplářem od Bentley!

Kluci v jezerní kotlině

Jarní trendy v oblečení představujeme venku. Proč? Protože tam se dají házet šutry do vody, lézt po skalách a provádět další věci, které nám působí radost.

Tvořit a nepoučovat

Se spisovatelem Davidem Zábranským na Letné zkoumáme, proč je dobré brzdit, když ostatní šlapou na plyn, a proč není nutné být nadšený z něčeho jen proto, že je to nové.

Průvodce Paříží pro neturisty

Pokud náhodou zamíříte do francouzské metropole, která bůhvíproč víc než jiná města jitří emoce a vzbuzuje očekávání, máme pro vás pár neprovařených tipů na to, kam jít, kde jíst a co tam dělat.

Časopis Muži v Česku předplácejte ZDE.

 

 

Komentáře