Módní značka Columbia má důležitou misi: udržet zákazníky v pohodlí a teple od hlavy k patě a poskytnout jim maximální ochranu a pohodlí při všech podzimních outdoorových aktivitách i zimních sportech. Dokáže to?Jasně že ano, její zbraně jsou totiž víc než účinné. Voděodolné a zároveň prodyšné technologie OutDry Extreme a ekologická OutDry Extreme Eco jsou 100% zárukou, že nevlídné podzimní počasí nepocítíte ani náhodou.

V zimní kolekci se kromě sofpéřového zateplení TurboDown a TurboDown Wave, kombinujícího přírodní peří se syntetickou tepelnou izolací, objevuje i nová revoluční technologie Columbia Omni-Heat Thermal Reflective 3D, která násobí tepelný komfort bez nutnosti přidávat množství izolace a udrží vás v optimální teplotě 37°C. Takže na mráz v oblečení Columbia můžete v naprostém klidu zapomenout.

A budete i trendy a styloví, neboť naprostou samozřejmostí jsou propracované funkční a zároveň elegantní střihy, střídmé i výrazné barvy. Columbia myslí na všechno – outdoorovou a lyžařskou kolekci doplňují městské bundy, svetry a mikiny pro každodenní nošení.

Ani to ještě není všechno! Kolekce obuvi Columbia pro podzim a zimu 2018 nabízí nepromokavé technologie, zateplení, atraktivní design a nízkou váhu. Důraz je kladen na neklouzavé podrážky s technologiemi a vzorky legendárního výrobce pneumatik Michelin. 80. výročí oslavuje Columbia speciální lifestylovou kolekcí Pacific Northwest Collection, která nabízí vybrané nejoblíbenější modely z historie značky Columbia v moderním streetstylovém pojetí kombinujícím nejnovější technologie s módním retro lookem.

Vše si prohlédněte a kupte na stránce značky Columbia.

advertorial

 

Komentáře