Bvlgari představuje svou novou pánskou vůni BVLGARI MAN WOOD NEROLI, která je poctou středomořskému dědictví slavné klenotnické značky propojující to nejlepší z jejích řeckých a italských kořenů. Pomocí své kolekce BVLGARI MAN vypráví Bvlgari příběh o vztahu muže a světa, který jej obklopuje. Aktivuje v nás instinkt, pomocí nějž lze najít rovnováhu mezi lidskými tužbami a potřebami přírody, aby se nám ji pokud možno podařilo zachovat a chránit pro příští generace.

Vůně MAN WOOD NEROLI nás zve na toulky po divokém pobřeží Středozemního moře, kde slaná sprška příboje dopadá skrze sluneční paprsky do korun vzrostlých citrusových stromů. Výsledkem je svěží, jiskřivá a svůdná kaskáda tónů propojující muže s přírodou. 

Cílem parfuméra Alberta Morillase bylo přivést nás doprostřed citrusového sadu, kde bychom si utrhli právě dozrálý oranžový plod a za šumění nedalekého moře s rozkoší ochutnali jeho osvěžující sladkou šťávu ještě prohřátou sluncem. Pak došli až ke břehu, opláchli si ruce v mořském příboji a jen tak si na chvíli lehli na vyplavený kmen dřeva, který nás bude příjemně hřát.  Pocit „být tady a teď“, chvíle uvolnění a štěstí, cítit se jako v ráji – to je přesně to, čeho chtěl Alberto Morillas svou BVLGARI MAN WOOD NEROLI dosáhnout. 

„Tam, kde je světlo, je i život. A kde je slunce, tam musí být i energie.“ 

Alberto Morillas, autor vůně

VĚTVE/HLAVA

Svěží, energizující vibrace / Bergamot – neroli

Jiskřivou pikantnost neroli a bergamotu doplňuje lehký slaný akcent jako sprška mořské vody

 

KMEN/SRDCE

Sluncem prohřátá dřevitá elegance / Pomerančové květy – virginský cedr

Intenzitu vzácných dřevin maximalizuje vibrující středomořská energie pomerančových květů

 

KOŘENY/ZÁKLAD

Magnetizující hloubka a svůdnost / Dřevitá ambra – šedá ambra – bílé pižmo

Minerální pižmová nóta uvolňuje mocný dřevitý proud smyslné vášně.

Dřevitá ambra – šedá ambra – bílé pižmo

 

BVLGARI MAN WOOD NEROLI EdP 60ml 2 285 Kč

BVLGARI MAN WOOD NEROLI EdP 100ml 3 045 Kč

 

K dostání ve vybraných sítích parfumerií.

Komentáře