Ještě předtím, než kadeřnice Yvonne M. provedla orální sex Dr. Andreasovi Niederbichleovi, si lékař posypal přirození kokainem. 38letá žena se tvrdou drogou během vykonávání aktu předávkovala a zemřela. Obžalovaný byl odsouzen k 9 letem za mřížemi.

43letý německý lékař Andreas David Niederbichle se trestného činu dopustil na chirurgickém oddělení, kde pracoval. Ačkoliv s milenkou nebyli daleko od zdravotnické pomoci, Yvonne zemřela krátce po převozu do nemocnice. O zprávě informoval zpravodajský portál dailymail.co.uk.

Mám nůž, hrozil prodavačce lupič. Pak vyndal penis. Dříve byl souzen za podvod

Jedna z blízkých přítelkyň oběti sdělila, že Yvonne se seznámila s Andreasem na internetu a nějaký čas se spolu scházeli. Dokonce naznačila, že měla v plánu kvůli lékaři opustit svého manžela. Soudu se také donesla informace, že Dr. Niederbichle tyto aktivity provozoval i v minulosti s jinými ženami. Mezi roky 2015 a 2018 mělo dojít k třem takovým incidentům. V některých případech se odsouzený dokonce uchýlil k nasypání drog ženám do pití. Dr. Niederbichle pracoval jako hlavní lékař na Ameosově klinice pro plastickou a estetickou chirurgii, předtím byl jmenován i hlavní lékařem v městské chirurgické nemocnici v Dessau. Za své jednání byl soudem odsouzen k devíti letem odnětí svobody.

Michal Švehla

Les Bains Douches, pařížský noční klub proslulý hlasitou hudbou, drogami a nevázaným sexem.

Sex, drogy a celebrity. Poznejte pařížské lázně Les Bains Douches, kam slavní a bohatí chodili upustit páru

Komentáře