Pražští kriminalisté prosí o pomoc při hledání obětí třiačtyřicetiletého muže, kterého podezírají z loupežného přepadení a podvodu. Dotyčný muž měl již v minulosti problémy se zákonem, až teď ho ale soud poslal do vazby. Recidivista se patrně vydával za pracovníka rádia, který za peníze umí pomoci při získání výhry v rozhlasové soutěži.

Vyšetřování podezřelého muže pro kriminalisty začalo podle jejich mluvčího Tomáše Hulana na sklonku minulého roku. Tehdy došlo k loupežnému přepadení v jednom z obchodů v ulici Na Florenci: „Do liduprázdného obchodu přišel neznámý muž, který si nejprve prohlížel nabízený sortiment. Ve chvíli, kdy si byl zcela jist, že je v obchodě pouze on a prodavačka, zaútočil,“ popsal incident mluvčí pro portál Novinky.cz

„Od regálu se otočil na ženu za pultem a pravil: ‚Dej mi peníze‘, načež vyndal z kalhot svůj penis a dodal: ‚Mám u sebe nůž‘. Zda sám lupič neunesl tíhu okamžiku a omylem sáhl do kalhot jinam, než chtěl, je otázkou,“ zmínil mluvčí.

FOTO: Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly

Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - 15287447_e055_4c70_98df_5204f5086009_529305120Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - wDH9S4BTarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - gettyimages-2080076Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - ghost1Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - The-30-Most-Absurd-Mugshots-of-All-Time_1-1
Další fotky
Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - 1Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - istockphoto-468661912-612×612Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - maxresdefaultTarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - b6235831e02af3b9bc6b6507fa1d3da9Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - makeup-sex-seinfeld

Šokovaná prodavačka dala nápaditému násilníkovi z kasy tisícovku. Muž bankovku vzal a zmizel. Kriminalistům se ho však podařilo zadržet a obvinit počátkem ledna. „Jelikož se u obviněného nejedná o první kolizi se zákonem, je stíhán vazebně,“ upřesnil Hulan.

Posléze narazili policisté na další podezření. Muž se podle nich vydával za zaměstnance známého rádia a mámil pomocí smyšlené historky z vytipovaných lidí peníze. Jméno rozhlasové stanice policie nesdělila.

Rodiče dceři k osmnáctinám omylem objednali sexuální orgie. Mysleli si, že bukkake je kosmetické ošetření

„Poškozeným tvrdil, že rádio, ve kterém je zaměstnán, posílá každý den své promo auto do ulic metropole, pokaždé na jiné místo, a posluchačům vždy dají nějaký čas a indicie k tomu, toto auto najít. A komu se to podaří, ten vyhraje hotovost v řádu desítek tisíc korun,“ řekl mluvčí.

Podvedených je zřejmě víc, naznačuje vyšetřování

Muž napáleným nabízel informace, který den a kde má výherní auto být, za což chtěl poplatek na ruku a polovinu výhry. „Díky tomu si odnášel hotovost ve výši tisíce a více korun, to podle toho, jak moc byla jeho oběť v danou chvíli solventní,“ uvedl Hulan. „Kriminalisté se domnívají, že podvedených by mohlo být mnohem víc, proto nyní vyzývají každého, kdo se s tímto mužem potkal a byl jím stejným nebo podobným způsobem podveden, ať se jim přihlásí prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ dodal policejní mluvčí.

Ret

Kněz donutil devítiletého chlapce k orálnímu sexu. Ústa mu nakonec vypláchl svěcenou vodou

Komentáře