Nejzajímavější kousky z loňské přehlídky Czech Design Week jsou nyní k vidění v přízemí obchodního domu Quadrio.

_MG_7549

Designérská díla z přehlídky českého designu si lze prohlédnout a zakoupit ve novém Czech Design Week pop-up Store na Národní třídě, v přízemí obchodního domu Quadrio, od 12. února do 31. března 2017, každý den od 8:00 do 21:00 hodin.

Mezi vybranými díly, která vás mohou do nového obchodu nalákat, je bibliofilie Proměna Franze Kafky s originálními litografiemi Petra Nikla. Nakladatelství Teapot vydává Proměnu v edici Bonaventura v limitovaném počtu 150 kusů. Cena knihy je 9950 Kč. Czech Design Store je jediná kamenná prodejna v České republice, kde si dílo můžete prolistovat a zakoupit.

Franz Kafka: Proměna. Vyd. nakl. Teapot. Litografie: Petr Nikl.

Franz Kafka: Proměna. Vyd. nakl. Teapot. Litografie: Petr Nikl

„Z tvorby designérů, kteří se loni na podzim zúčastnili Czech Design Weeku, jsme pečlivě vybírali tak, abychom ukázali rozmanitost a kvalitu českého designu v různých žánrech. Věříme, že v Czech Design Week pop-up Store si každý přijde na své,“ uvádí Lukáš Pipek, ředitel a zakladatel přehlídky Czech Design Week.

Aurosa, první dámské pivo

Aurosa, první dámské pivo

Mezi další designéry, kteří jsou v Czech Design Week pop-up store zastoupeni, patří: Petr Novague, Vladimír Staněk ( Stinak/Lassevo ) Leo Macenauer, Kartoons, 440Audio, Penocze, Tonak, Print Point (design tapety), Live Sweaters, Vladan Běhal Design a další.

_MG_7610 _MG_7641 _MG_7723 _MG_7746

Po celou dobu trvání obchodu budou moci talentovaní designéři přímo v pop-up storu vyplnit přihlášku na Czech Design Week Festival jaro/podzim 2017.

Kompletní vybavení pop-up prostoru zajišťuje na míru společnost Kartoons.

Netradiční úložiště může být vaše zhruba za 1 600 českých korun.

Bizarní designový kousek: Japonec vyrobil USB flash disk, ve kterém je pohřbená mrtvá ryba

Komentáře