Fotograf Jonathan Leder a nakladatelství Imperial Publishing vydali nový sborník dosud nepublikovaných fotografií modelky Emily Ratajkowski.

Fotografie z Polaroidu pocházejí z roku 2012 a vznikly během dvoudenního focení ve Woodstocku v Cape House. To je klasické prázdninové sídlo, jehož interiéru ovšem Emily dodává naprosto jiné vyznění. „Při focení byla, řekněme, úplně v pohodě,“ píše fotograf Leder v úvodu publikace. „A mě to taky bavilo,“ dodává. Ještě aby ne. Zde je naše nakouknutí.

emily-ratajkowski-jonathan-leder-03emily-ratajkowski-jonathan-leder-06

 

 

emily-ratajkowski-jonathan-leder-04

 

emily-ratajkowski-jonathan-leder-02

emily-ratajkowski-by-jonathan-leder-polaroids-nsfw-nude-05 emily-ratajkowski-by-jonathan-leder-polaroids-nsfw-nude-06 emily-ratajkowski-by-jonathan-leder-polaroids-nsfw-nude-11 emily-ratajkowski-by-jonathan-leder-polaroids-nsfw-nude-12 emily-ratajkowski-by-jonathan-leder-polaroids-nsfw-nude-13 (1) emily-ratajkowski-by-jonathan-leder-polaroids-nsfw-nude-17 emily-ratajkowski-by-jonathan-leder-polaroids-nsfw-nude-18 emily-ratajkowski-by-jonathan-leder-polaroids-nsfw-nude-19

V knize najdete 71 fotografií, z nichž většina se ještě nikde neobjevila. Pokud chcete mít Emily doma, publikaci si ji za 80 USD můžete koupit na www.imperial-publishing.com.

Daniel Vojtěch: Dokonalá fotografie existuje jen v naší hlavě

Komentáře