Když 26letý Němec Erich B. navštívil svou dlouholetou přítelkyni Marthu S. na specializované berlínské klinice, kde se zotavovala z obtížné operace, která jí měla kompletně navrátit zrak, neměl nejmenší tušení, jaké nepříjemné překvapení ho čeká. 

Dobrou zprávou bylo, že operace byla úspěšná a díky nejnovějším technologiím v oboru oční chirurgie se ženě povedlo obnovit zrak v obou očích. Jakmile však Martha poprvé uviděla, jak její přítel Erich opravdu vypadá, okamžitě se rozplakala a požádala ho, aby odešel a už se k ní nikdy nevracel.

Řidič sanitky utrpěl infarkt, zraněný muž, kterého ve voze převážel, převzal řízení a dojel s ním nemocnice

„Jsi ošklivý a nechci tě!“ zněla slova mířená na šokovaného mladíka, který po několika minutách marné snahy svou (bývalou) přítelkyni přesvědčit, aby mu dala ještě šanci, odešel. „Nerozumím tomu, co se mohlo stát, s Marthou jsme byli skoro 6 let a vždy jsme byli extrémně šťastní. S jejím handicapem jsem se jí vždy snažil pomáhat a dokonce jsem celou operaci zaplatil, čehož nyní upřímně lituji,“ zněla slova zdrceného Ericha, který jen stěží potlačoval slzy. K celé situaci se později vyjádřila i samotná Martha S.: „Je mi to opravdu líto, ale sami musíte uznat, že je hrozně ošklivý. Nikdy jsem neměla nejmenší ponětí, jak moc. Vždy se ke mně choval hezky a pomáhal mi, jak jen to šlo, ale teď, když konečně vidím, chci mít kolem sebe jen pěkné věci. A pokud možno i pěkného přítele.“

Michal Švehla

Pozn.: V rámci kvalitní novinářské praxe je článek zcela vyfabulovaný. Zpráva je poplašného nebo jinak zavádějícího charakteru, proto by si ji neměl nikdo číst.

Muž 14 let předstíral, že pracuje jako řidič kamionu. Nechtěl doma trávit čas se svou manželkou

Komentáře