V miamské nemocnici Jackson Memorial Hospital včera ve večerních hodinách přijali na operační sál muže, který si stěžoval na akutní bolesti v oblasti konečníku. Chirurgové z něho pak vyoperovali skoro kilovou salátovou okurku.

Třiatřicetiletý Američan je nyní ve stabilizovaném stavu a v několika příštích dnech ho čeká návrat z nemocnice zpátky domů. Lékařům se však stále nepodařilo zjistit informaci, jak se okurka, navíc takových rozměrů, mohla do daného místa dostat. Muž i pod vlivem anestetik bez přestání tvrdil, že nemá nejmenší potuchy, jak se tam masivní okurka ocitla.

Muž 14 let předstíral, že pracuje jako řidič kamionu. Nechtěl doma trávit čas se svou manželkou

Poté přišel okurkový pacient s prazvláštní teorií. Jelikož v poslední době pravidelně požíval zeleninové saláty, které okurku obsahovaly, v jeho zažívacím ústrojí nejspíš jedno z mnoha zkonzumovaných semínek okurky vyklíčilo a vyrostlo. „Nemůže to mít žádné jiné vysvětlení, předmět takových rozměrů bych si do těchto intimních partií nikdy nezavedl. I můj doktor mi dokonce nemůže předepisovat čípky, protože mě představa jejich aplikace naprosto děsí. A věřte mi, že čípky jsou daleko menší než ta okurka,“ hájil se Američan při rozhovoru s tamním tiskem.

Ačkoliv jeho svědectví mohlo na mnohé zapůsobit důvěryhodně, řada lékařů i expertů z botanického oboru se jasně shodla na tom, že okurka tímto způsobem nemůže v žádném případě vyrůst. Tato varianta se tedy zdá velice nepravděpodobná, zvláště když uvážíme, že lékaři při bližším zkoumání v pacientově konečníku našli použitý prezervativ. Ani to ho však nedonutilo změnit svou verzi příběhu a nadále jakékoliv jiné aktivity s okurkou popírá.

Michal Švehla

Pozn.: V rámci kvalitní novinářské praxe je článek zcela vyfabulovaný. Zpráva je poplašného nebo jinak zavádějícího charakteru, proto by si ji neměl nikdo číst.

Lékaři v Japonsku prokázali, že každodenní sprchování má negativní vliv na délku penisu

Komentáře