K nezvyklé události došlo v jedné z nemocnic ve Washingtonu D.C. Fred Idler, který se v roce 2012 stal obětí hromadné autonehody, se nečekaně po sedmi letech probudil z kómatu. Pro svou rodinu i ošetřující lékaře měl však připravené ještě jedno překvapení. 

„Probudil jsem se již minulý rok, ale zaslechl jsem konverzaci mé rodiny s doktorem a zjistil jsem, že je mi teprve 65 let. Představa, že bych měl jít ještě na rok do práce, mě naprosto vyděsila. Tak jsem se rozhodl předstírat spánek po další rok,“ šokoval svými slovy Fred všechny přítomné.

Pokud byste raději měli bílé dítě, pak lékaři doporučují konzumovat nadměrné množství mléka. Nebo si ho do kávy alespoň přidávat.

Bílému páru se narodilo černé dítě. Matka viní kávu, kterou její manžel každé ráno pije

Sám pak však zůstal velice zaskočený, když mu jeho doktor sdělil, že rehabilitace po úrazu takového rozsahu trvá minimálně dalších 12 měsíců: „Tohle vaše divadélko bylo úplně zbytečné. Spal jste pět let a tímhle číslem jste se připravil o další rok vašeho života.“ Konsternovaná Idlerova rodina nebyla schopná slova, k celé situaci se později vyjádřila pouze jeho manželka se slovy: „Vždycky to byl debil.“

Případem se aktuálně zabývá Inspekce pro kontrolu práce a zaměstnanosti. Je tak velice pravděpodobné, že Fred si rok práce, který záměrně prospal, bude muset po skončení rehabilitace odpracovat.

Michal Švehla

Pozn.: V rámci kvalitní novinářské praxe je článek vyfabulovaný. Zpráva je poplašného nebo jinak závažného charakteru, proto by si jí neměl nikdo číst.

Muž vyloupil banku, našli ho opilého v baru jen pár metrů od místa činu. Svůj úspěch tam oslavoval s přáteli

Komentáře