Francouzský herec Alain Delon (83) prozradil, že je mu z dnešního světa a společnosti tak špatně, že smrt by pro něj byla vysvobozením. Nechce však odejít bez svého belgického ovčáka Louba. Tříletý pes by tak měl být uspán záhy po Delonově smrti.

„Nenávidím časy, v nichž žijeme, je mi z toho na zvracení. Lidé jsou falešní a vše se točí kolem peněz, takový svět opustím bez jakékoliv lítosti,“ šokoval Alain Delon, když se v roce 2018 nečekaně otevřel časopisu Paris Match. V naší galerii se můžete podívat na 10 nejlepších snímků, ve kterých se tento ženami adorovaný herec objevil.

FOTO: TOP 10 filmů, ve kterých si zahrál Alain Delon

TOP 10 filmů, ve kterých si zahrál Alain Delon - Le-SamouraiTOP 10 filmů, ve kterých si zahrál Alain Delon - The-Swimming-Pool-1969TOP 10 filmů, ve kterých si zahrál Alain Delon - Eclipse-1962TOP 10 filmů, ve kterých si zahrál Alain Delon - The-Leopard-1963TOP 10 filmů, ve kterých si zahrál Alain Delon - The-Last-Adventure-1967
Další fotky
TOP 10 filmů, ve kterých si zahrál Alain Delon - Rocco-and-His-BrothersTOP 10 filmů, ve kterých si zahrál Alain Delon - Mr.-Klein-1976TOP 10 filmů, ve kterých si zahrál Alain Delon - Purple-Noon-1960TOP 10 filmů, ve kterých si zahrál Alain Delon - The-Sicilian-Clan-1969TOP 10 filmů, ve kterých si zahrál Alain Delon - Le-cercle-rouge

Francouz má však jedno bizarní přání, které se týká právě jeho odchodu z našeho světa. Delon chce, aby jeho tříletý belgický ovčák Loubo zemřel s ním. „Jestli začnu umírat dříve než on, veterinář ho ke mně přinese a dá mu injekci, která ho uspí. Odejdeme tak spolu, můj milovaný pes zemře v mém náručí. Dávám tomu přednost před situací, kdy by se Loubo utrápil k smrti u mého hrobu,“ prozradil Delon. Osud milovaného mazlíčka není jediné, co herce v jeho úctyhodném věku trápí. Trpí strachem z toho, že jeho tělo bude po smrti vyhrabáno z důvodu testů otcovství. Vzhledem k tomu, že Delon před veřejností dlouho tajil syna zplozeného s německou zpěvačkou Nico, existují spekulace, že se nejedná o jeho jediné nepřiznané dítě. Delonova matka chlapce později adoptovala, čímž se z něho stal hercův nevlastní bratr.

Michal Švehla

Herecké legendy, které mají styl: Alain Delon

Komentáře