Společnost Netflix přišla v roce 2010 se službou streamování filmů a seriálů. Rychle se tak stala nejznámější platformou pro filmový obsah na světě. Měsíční poplatek, za který můžete sledovat jakýkoliv pořad v databázi, je pro většinu uživatelů zanedbatelný. Nyní přichází možnost službu využívat úplně zdarma. Tedy pokud během sledování Netflix usnete, jak stojí v oficiálním firemním prohlášení.

Aby této služby nemohl nikdo zneužívat, Netflix plánuje mít přímý přístup k webkamerám ve všech zařízeních svých zákazníků. „Nikdo nás nemůže nařknout z toho, že se jedná o zásah do soukromí uživatelů. Naše zařízení pouze získává informace o očích zákazníka a kontroluje, zdali jsou otevřené, nebo zavřené,“ sdělil portálu thereisnews.com Disnat Reel, tiskový mluvčí Netflix.

FOTO: Seriály z dílny Netflix, které si žádný pořádný fanoušek nesmí nechat ujít

Seriály z dílny Netflix, které si žádný pořádný fanoušek nesmí nechat ujít - strangerthingsSeriály z dílny Netflix, které si žádný pořádný fanoušek nesmí nechat ujít - 1*shGg78nae41MMRJesYdOCgSeriály z dílny Netflix, které si žádný pořádný fanoušek nesmí nechat ujít - house-of-cards-season-5-2Seriály z dílny Netflix, které si žádný pořádný fanoušek nesmí nechat ujít - sei_34788450-6925Seriály z dílny Netflix, které si žádný pořádný fanoušek nesmí nechat ujít - 35080_Stan-se-drogovym-bossem-jako-Pablo-Escobar-v-nove-mobilni-hre-podle-serialu-Narcos
Další fotky
Seriály z dílny Netflix, které si žádný pořádný fanoušek nesmí nechat ujít - The-Punisher-Season-2-Everything-We-Know-So-FarSeriály z dílny Netflix, které si žádný pořádný fanoušek nesmí nechat ujít - OITNB

Nejedná se však o jedinou novinku, kterou společnost začátkem roku 2019 oznámila. Každý uživatel od května letošního roku dostane po zaplacení měsíčního předplatného prášky na spaní. Vedení Netflix si dle slov mluvčího uvědomuje, že existují jedinci, kteří můžou mít po některých, zvláště hororových pořadech, problém s usínáním. „Můžete vidět, že myslíme na všechny. Pohodlí zákazníků je u nás na prvním místě, proto by nespavost neměla být překážkou ve sledování našich úchvatných filmů a seriálů,“ zakončil s nadšením Reel.

Michal Švehla

Pozn.:  Pokud jste schopni tento drobný text přečíst, vemte na vědomí, že zpráva bohužel není pravdivá. Rozlučte se proto s myšlenkou, že vám Netflix ty dvě stovky měsíčně vrátí.

Absurdní drama: Americký právník dokázal nevinu obviněného tím, že zabil sám sebe

Komentáře