Washington D.C. – Donald Trump zaskočil všechny účastníky inaugurace nového prezidenta Spojených států Joea Bidena svou přítomností.

„Hele, tam je! Podívejte lidi, támhle je Donald Trump,“ vykřikl během inaugurace jeden z přihlížejících politiků a začal vehementně ukazovat na střechu jedné z budov nacházejících se naproti Kapitolu.

Babiš dostal místo vakcíny vitamín B12, potvrdila důchodkyně z Litoměřic, která použila selský rozum

Na té se, jak po malé chvíli potvrdili přítomné kamery, opravdu nacházel minulý prezident USA Donald Trump. Ve své ruce držel automatickou útočnou pušku, kterou po celou dobu slavnostního ceremoniálu mířil na Bidena a podle všeho se několikrát snažil zmáčknout kohoutek. Podle názoru expertů se u zbraně musela vyskytnou nečekaná technická závada.

Dle Trumpových slov se však jednalo pouze o opravdu drahou kameru: „Jelikož jsem velice bohatý člověk, můžu si dovolit velice drahé věci. I kamery, které vypadají jako zbraně, ale ve skutečnosti jsou to jen kamery. Celou inauguraci jsem si pouze chtěl zaznamenat a později se na ni doma znova podívat. Určitě by mě ani ve snu nenapadlo nikomu ublížit, zvláště ne tomu všivákovi Joeovi!“

Michal Švehla

Pozn.: V rámci kvalitní novinářské praxe je článek zcela vyfabulovaný. Zpráva je poplašného nebo jinak zavádějícího charakteru, proto by si ji neměl nikdo číst.

Komentáře