Je sice neděle, ale koronavirus Covid-19 má pauzu jen večer a v létě. To naštěstí ví i náš premiér Andrej Babiš, který se rozhodl, že se jako první člověk v Česku nechá naočkovat proti koronaviru. Místo radosti z brzkého vymýcení Covidu se však na sociálních sítích začaly objevovat pochybnosti, jestli Babiš doopravdy dostal vakcínu nebo jen vitamín B12. Paní Jarka z Litoměřic na to dokonce přišla.

Je v injekci vitamín C nebo B12?

Český premiér slovenského původu Andrej Babiš se nechal očkovat proti koronaviru Covid-19, což vyvolalo mezi nedůvěřivými konspirátory mnoho pochybností. Zatímco někteří lidé tvrdí, že doktor při aplikaci injekce zakryl prstem jehlu, tak jiní tvrdí, že na očkování Babiš poslal svůj klon. Paní Jarka z Litoměřic, která už 30 let pracuje jako uklízečka v místní základní škole, to ale celé prokoukla, a to jí k tomu stačilo se pouze podívat na fotografii z mobilního telefonu. „Vláda nás chce očipovat, a proto nám špachtlí strká do nosu čip od Billa Gatese. Teď si Babiš nechal píchnout vitamín B12, ale já mu na to neskočim, protože jsem zažila komunisty a mám poctivě odmakáno přes 40 let. Navíc naše sousedka četla na internetech, že to je celý jedna velká habaďůra, takže se jděte vycpat. Já se očkovat nenechám ani přes mojí mrtvolu,“ popsala nám emotivně paní Jarka svůj názor na Babišovo očkování a pak si ještě vzpomněla na to, že Andrej Babiš v jednom rozhovoru řekl, že se očkovat nenechá, protože nemá slezinu.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

Další velmi diskutovatelnou věcí je kromě vitamínů v injekci a náhradníka Andreje Babiše i vypracovaná ruka našeho premiéra. „Kde by v jeho věku sebral takhle vymakanou postavu? To je zase pěkná blbost. To musí bejt fotomontáž od TMBK!“ napsala do diskuze paní Iveta. Na to, proč má Andrej Babiš odpověděl jeho tiskový mluvčí, že pravidelně přijímá bílkoviny v podobě produktů z Kostelecký uzenin.

Nejobdivuhodnější na celé této události je, že tisíce komentujících fanoušků i odpůrců Andreje Babiš s naprostou přesností ví, jaká látka se nachází v injekční stříkačce pro premiéra. S naprostou přesností jsou si jistí, že v ní není vakcína proti koronaviru, ale zároveň se nemohou shodnout na tom, jestli jsou to vitamíny, placebo nebo minerály.

Chceš se stát idolem biomatek? Staň se odpůrcem očkování a přežij svoje děti!

Vše je bohužel větší pravda, než si myslíte, i když to tak moc nevypadá. Každopádně očkování zachránilo naše lidstvo už několikrát, takže není ani jeden důvod, proč mu tentokrát nevěřit. Všechny vaše argumenty byly vyvráceny, takže mějte rozum alespoň pro jednou a věřte vědcům.

Ferrari Lakatoš

Komentáře