Trump, nebo Biden? Otázce, která momentálně sužuje prakticky celý svět, se podle mnohých politologů a expertů na americké volby nemusí v blízké době vůbec dostat rozřešení.

Příštím americkým prezidentem by podle všeho mohl být ten z kandidátů, který se dožije výsledku voleb. Takový scénář by byl výhodnější pro současnou hlavu Spojených států amerických republikána Donalda Trumpa.

 

Trumpova snaha soudně napadat průběh voleb a zdiskreditovat tak jejich výsledky je podle všeho zapříčiněna právě tím, že je o několik let, konkrétně o tři a půl roku mladší než jeho demokratický protějšek Joe Biden.

Trump dobývá vesmír, na Slunce vyšle raketoplán s lidskou posádkou. Kvůli vysokým teplotám se bude přistávat v noci

„Tři a půl roku se nezdá být mnoho, ale v takto pokročilém věku se jedná o markantní rozdíl. Aktuální dění ohledně voleb nasvědčuje tomu, že si na výsledky minimálně pěkných pár let počkáme. Což by Trumpovi jistě hrálo do karet. Musíme si ale uvědomit i to, že Trump pravděpodobně vedl mnohem bujarejší život než Biden, a proto věk nemusí být rozhodujícím faktorem,“ vysvětluje jeden z mnoha českých expertů na americké volby.

Michal Švehla

Pozn.: V rámci kvalitní novinářské praxe je článek zcela vyfabulovaný. Zpráva je poplašného nebo jinak zavádějícího charakteru, proto by si ji neměl nikdo číst.

 

 

Komentáře