Když Balenciaga zkopírovala modrou tašku z Ikea, definitivně se potvrdila jedna věc. Co je ze Švédska, to je dobré. A nikde jinde to neplatí tolik, jako v designu a módě. Když se tedy spojí Ben Gorham s nyní již legendárním denimovým labelem Frame, může vzniknout jenom skvělá věc.

Bena Gorhama možná neznáte, ale určitě víte o švédské značce Byredo. Elegantně minimalistické parfémy, které nosí nejstylovější z nejstylovějších (od Beckhama po Gandyho) a kosmetika, která si v ničem nezadá s tou pánskou od Toma Forda.

Label Frame se s Benem spojil kvůli vytvoření „capsule“ kolekce. Pokud nevíte, co znamená capsule closet, velice jednoduše, všechno jde se vším. Vytvořit capsule kolekci je skvělý, jak designový, tak marketingový tah, protože už neprodukujete jen oblečení, ale i určitou filosofii. Všichni muži, které móda nebaví, mohou vypadat skvěle a „neseknou se“.

Kolaborace Ben Gorham x Frame se začne prodávat zítra ráno na eshopu Frame, a nabídne všechno, co potřebujete na léto. Inspirace westernem (něco mezi Versace 2014 a Nocturnal Animals od Toma Forda), ale s moderním a sportovním podtónem. Barvy, printy, patchwork (nemusí vždycky vypadat jako deky od našich babiček) a to všechno s nehorázně kvalitním denimem.

Říká se, že muži nikdy nedospějí, jen se zvětší. Tak proč si neokořenit evropský šatník něčím, co evokuje kovboje. Kolekci můžete pořídit od 28. dubna na frame-store.com

Komentáře