Byly to hezké a sympatické holky. Pak si nechaly nakukat, že jejich příjemný vzhled je jen součást útlaku ze strany mužů, patriarchální společnosti, sexistické kultury a kdovíčeho ještě. A podívejte se, jak vypadají teď.

Každý si nejspíš vyzkoušel ten vášnivý, spravedlivý a sladký vzdor: nosit odrbané hadry, nemýt si vlasy, nechat si narůst dlouhé vlasy, zcela si oholit vlasy, drze odmlouvat, pohrdat konformní většinou, dělat bordel, dělat si všechno po svém. Proti nim. Proti dospělým, proti většině, proti starým, proti těm, kdo ve světě skutečně rozhodují, proti zvyklostem, tradicím a normám.

FOTO: Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu?

Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 01Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 02Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 03Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 04Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 05
Další fotky
Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 06Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 07Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 09Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 08Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 10Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 12Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 11Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 13Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 14Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 15Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 16Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 17Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 18Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 19Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 20Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 21Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 22Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 23Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 24Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 25Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 26Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 27Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 28Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 29Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 30Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 31Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 33Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 32Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 34Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 35Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 36Co s krásnými dívkami udělala třetí vlna feminismu? - 37

Dodat si tímto způsobem na jedinečnosti a významu je snadné, příjemné a skoro nic to nestojí. Člověk ovšem většinou zjistí, že žít nezávisle a svobodně, vzdorovat útlaku a nebýt tupá stádní ovce lze i elegantně, v kvalitním stylovém oblečení, s upraveným účesem a zdvořilým, ohleduplným chováním. Ono to totiž dokonce jde ještě líp. Akorát se člověk nesmí nechat zblbnout ideologiemi, které mají odpovědi úplně na všechno. Třeba feminismem.

Jarmil Přichystal

A zde můžete obdivovat zapomenutou krásu manžetových knoflíčků.

Komentáře