Už vyhlížíte den, kdy šlápnete do pedálů? Chcete se vyzbrojit novými triky, ale chybí vám prostor je natrénovat? Co když vám řekneme, že známe způsob, jak se na nadcházející bikovou sezónu připravit, aniž byste museli ven. Epické sjezdy z kopců, skvělé triky, realistický design i snadné ovládání na vás čeká v mobilní hře pro všechny nadšené bikery Bike Unchained 2. Nemusíte mít strach z pádů, i tak vypilujete svůj styl k dokonalosti. Navíc vás budou koučovat nejlepší bikeři světa.

Natrénujte si triky ještě předtím, než nová biková sezóna vypukne. Mobilní hra Bike Unchained 2 vás nenechá vydechnout. Hra nabízí fantastický zážitek z extrémních terénů a downhillových závodů pro všechny fandy horské cyklistiky a adrenalinu v realistickém 3D prostředí. Zavede vás do města, na poušť i do divoké přírody a čím déle ji budete hrát, tím zajímavější trasy na vás čekají. Stáhnout si ji můžete zdarma na Google Play a v App Store.

Učte se od těch nejlepších

Hra Bike Unchained 2 je sice snadná na ovládání (do kopce se klepe na obrazovku a z kopce se jen drží prst na displeji, aby jezdec našel rovnováhu a získal rychlost), ale rozhodně vyzkouší vaši pozornost a pohotovost. Čím rychleji totiž pojedete, tím se terén rychleji mění, a reagovat na všechny změny včas chce vycvičené oko. Ale nebudete na to sami. Vypilovat techniku a nové triky i skills vás naučí ti nejlepší bikeři na světě jako Andreu Lacondeguy, Aaron Gwin nebo Kate Courtney.

Hře podlehl i Tomáš Slavík, jeden z nejlepších MTB jezdců na světě v městských sjezdech: „Samozřejmě dávám přednost skutečnému ježdění, ale když už si něco zahraju, tak je to Bike Unchained 2. Hra se totiž nejvíc blíží samotnému ježdění, takže se o ní občas nemůžu odtrhnout. Dávejte pozor, je to návykové a zatraceně zábavné stejně jako ježdění na skutečném kole,“ směje se profesionální biker.

Sestavte si kolo snů

Toužíte po biku se skvělými jízdními vlastnostmi? Ve hře si takový můžete postavit. Stačí v ní setrvat nějaký čas a postupně se vám budou otevírat možnosti, které vám pomohou váš bike pořádně vytunit. A nejen to, otevřou se vám i nové skills nebo oblečení pro vašeho závodníka.

Nejdřív trénujte, pak porovnejte síly

Bike Unchained 2 můžete hrát jak v singleplayer módu, kde trénujete, nebo v multiplayer módu, kde můžete vyzvat své kámoše a porovnat své schopnosti. Pokud si chcete zasoutěžit naostro, zapojte se do turnaje Red Bull Ultimátní Hráč 2021. Kvalifikační kola této hry se konají 23. a 25. března. Více na redbull.cz/hrac.

Komentáře