Do naší redakce doputoval velmi smutný příběh muže, který svůj život zasvětil nadáváním na všežravce a především mnohaletým pojídáním zeleniny. Což se mu nakonec stálo osudným, když v 94 letech zemřel na mrkvici. Ano, to je ta nemoc, která u vás nastane, když budete jíst hodně mrkve a málo vepřového.

Mrkev ho stála život

I vegani zažívají svá traumata, obzvlášť v době, kdy jsou zavření doma a nikomu se nemohou pochlubit tím, že vynalezli rostlinnou alternativu pro sádlo nebo hovězí steak. Jiní lidé se pro změnu dokáží prokousat jako králíček. O tom by mohl povyprávět i 94letý pan Lukáš H. z Chebu, který zemřel ve věku 94 let na následky mrkvice. Vše se stalo tak, když se letos už podeváté rozhodl, že uběhne maraton. Jeho původním plánem totiž bylo uběhnout maraton maratonů, což znamená 42 x 42 kilometrů během jednoho roku. Na 94 let je to slušný výkon.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

„Lukášovi sice táhlo na sto, ale vzhledem k tomu, že celý život jedl jen zeleninu a ovoce a sportoval dvakrát denně, tak jsme bohužel stíhali mít pohlavní styk kvůli jeho vytíženosti jen dvakrát denně,“ postěžovala si na pohřbu jeho dvacetiletá milenka Lucka, která je mimochodem také veganka a navíc podporuje vše raw a bio.

A jak pan Lukáš vlastně umřel? Osudná mu byla nakonec mrkvice. Při obědu mu totiž zaskočila mrkev v krku, což následně vedlo k jeho udušení. Lukáš už si tak nikdy nezaběhne maraton ani neosouloží svou dvacetiletou milenku, se kterou se seznámil přes aplikaci VegeTinder.

Celý článek je samozřejmě vtip, který byste měli sdílet.

Ferrari Lakatoš

Komentáře