Patří  mezi tuzemské nejoblíbenější alternativy pro dospělé milovníky nikotinu.  Bez obsahu tabáku, zápachu, kouře a s potenciálně nižším zdravotním rizikem přináší uspokojení náruživým kuřákům i těm, kteří se cigaretám v nejrůznějších podobách rozhodli dát vale. To jsou nikotinové sáčky LYFT. Jejich výrobce, společnost British American Tobacco, je nyní představuje ve zcela novém kabátu – dostávají nové jméno, design krabičky i rozšířenou škálu příchutí.

Na český trh uvedl výrobce tuto moderní alternativu, která vychází z tradice švédského snusu, před více než rokem pod názvem LYFT. U českých uživatelů nikotinu zabodoval velmi rychle, jeho oblibu navíc posílil i květnový zákaz prodeje ochucených, resp. mentolových cigaret. „V kategorii nikotinových sáčků je náš tržní podíl v Česku 87 %, z čehož samozřejmě máme velkou radost. Jde o jeden z nejlepších výsledků v celé Evropě,“ říká generální ředitel BAT Česká republika Štěpán Michlíček.  LYFT se tak brzy stal jasnou jedničkou na trhu ve své kategorii. Nyní se tento oblíbený produkt přejmenoval na globální značku VELO. Tak je znám uživatelům  i jinde na světě.

Jméno a design má VELO sice nové, to podstatné, tedy obsah a unikátnost použití mu však zůstaly. Malý bílý sáček s obsahem nikotinu, který se vkládá pod ret, kde se z něj postupně aktivní látky uvolňují přes ústní sliznici, oceňují uživatelé především díky jeho diskrétnosti. Hodí se tak všude tam, kde není společensky žádoucí či je doslova zakázáno užít klasickou nebo elektronickou cigaretu – na dlouhých cestách v autě, v letadle či ve vlaku, na pracovních jednáních, party či při návštěvách kina a divadla.

„Jsme rádi, že i v České republice můžeme oficiálně představit globální značku nikotinových sáčků VELO. Možná si někteří kuřáci říkají, že to není nic pro ně. Ale jsem si jistý, že široká škála příchutí a intenzity nikotinu je přesvědčí o tom, že za vyzkoušení nové VELO určitě stojí,“ uvedl ředitel komunikace BAT Tomáš Tesař.

Stejně jako tradiční či alternativní produkty obsahující tabák jsou i nikotinové sáčky VELO určené výhradně dospělým uživatelům nikotinových produktů. Nové VELO je dostupné v sedmi variantách, příchuť a intenzitu si může každý zvolit dle svých preferencí.

Komentáře