Hollywoodští producenti se rozhodli zfilmovat oblíbený animovaný seriál Rick a Morty, který se stal ve světě stal obrovským hitem. Celovečerní film v produkci Universal Studios v současné době řeší, koho obsadit do hlavních rolí. Jednu z hlavních postav by prý mohl zahrát český vědec Jaroslav Flegr, který je pro tuto roli ideální.

Rick a Morty s českými herci

Milovníci amerického animovaného seriálu Rick a Morty se v příštích letech mohou těšit na filmové zpracování tohoto sci-fi fenoménu. Příběh seriálu popisuje šílené příhody vědce Ricka Sancheze a jeho vnuka Mortyho. Ti společně putují časem a vesmírem a jejich příběhy zacházejí v mnohých případech za hranice bizáru. Zajímavé na tom všem je, že hollywoodští producenti ze studia Universal Pictures se rozhodli najít herce pro připravovaný film právě v Česku. Zatímco o roli Mortyho už je dávno postaráno. Bude ho údajně hrát zkušený herec Roman Skamene, tak o roli šíleného vědce se stále spekuluje.

FOTO: Dalších 7 nekonečných seriálů, které vám zničí život

Dalších 7 nekonečných seriálů, které vám zničí život - ordinace-v-ruzove-zahrade_1Dalších 7 nekonečných seriálů, které vám zničí život - pojištovnaDalších 7 nekonečných seriálů, které vám zničí život - unnamedDalších 7 nekonečných seriálů, které vám zničí život - velmi-krehke-vztahy-864Dalších 7 nekonečných seriálů, které vám zničí život - p
Další fotky
Dalších 7 nekonečných seriálů, které vám zničí život - n72025894beba959fadf743f37fDalších 7 nekonečných seriálů, které vám zničí život - n

Nabídku zahrát si Ricka totiž dostal oblíbený český vědec Jaroslav Flegr, který se v posledních měsících v českých médiích pravidelně vyjadřuje ke koronaviru covid – 19. České zastoupení filmového studia Universal nám sdělilo, že o Flegra doopravdy zájem je a prý má na stole pohádkovou smlouvu na nekřesťanské peníze, nicméně prozatím nereaguje. My samozřejmě doufáme, že to vyjde, protože na světě není nikdo jiný, kdo by se na tuto roli hodil více. Zaujmout vás musel i úvodní obrázek, protože jinak byste na tento článek nekliknuli.

Celý článek je samozřejmě obrovský nesmysl, který byste neměli šířit nikde.

Ferrari Lakatoš

Komentáře