Úspěšný barber, podnikatel, influencer a brzy možná také moderátor Laky Royal zažívá hektické období. Luxusní péči v jeho vyhlášeném barbershopu si už dopřála nejedna hvězda českého veřejného života. Nyní se Laky rozhodl otevřít úplně nový kreativní prostor v pražských Holešovicích, kde plánuje mnohem víc, než jen dávat dokonalou fazonu Jaromíru Jágrovi nebo Radkovi Kašpárkovi!

„Salóny mám aktuálně v pražských Kobylisích a Suchdole, chystáme ale něco velkého. Podepsali jsme smlouvu s velkým prostorem v Holešovicích. Nebude to jen barbershop, chystá se i tetovací salon, bistro nebo také podcastové studio,“ představil Laky Royal své nejbližší plány do budoucna na jedné ze zastávek VELO Weirdly Wonderful Tour, kam zavítal i s raperem Maniakem.

zdroj: VELO

Rozjet vlastní podcastový pořad, ve kterém by své slavné zákazníky vyzpovídal i mimo holičské křeslo, zní jako odvážená výzva, které se Laky ale nebojí. „Mám skvělé a zajímavé zákazníky. Rozebírám je na křesle, chci je rozebrat i u stolu s mikrofonem a ptát se jich na to, na co se jich nikdo neptá,“ popsal odhodlaně.

O hvězdné klienty Laky stále nouzi nemá. „Například pan Kašpárek mi napsal sám, doporučila mě jeho manželka. Přiznávám ale, že prvně jsem ho kontaktoval já. Asi před třemi lety jsem mu poslal zprávu, aby přišel ke mně na návštěvu, jelikož sestřih, který tehdy měl v pořadu Masterchef, byl hrozný. Na to mi ale neodepsal,“ zavzpomínal s úsměvem.

zdroj: IG profil Laky Royal

S VIP zákazníky přichází občas i více než velkorysé spropitné. „Dostal jsem dýško i 50 tisíc. Bylo to v období Vánoc, kdy jsem zákazníkům rozdával dárkové vouchery. Jednomu klientovi jsem daroval voucher a na oplátku jsem dostal obálku, kde na mě čekala tahle odměna,” dodal.

Kdo se stane prvním hostem Lakyho nového podcastu a zda se z veleúspěšného barbera stane stejně úspěšný entertainer? Necháme se překvapit!

Foto: VELO

Komentáře