Zařízení na zahřívaný tabák glo prošlo za šest let, kdy bylo poprvé uvedeno na český trh, mnoha technologickými a designovými proměnami. Nejnovější generace glo, kterou společnost British American Tobacco nyní představuje pod názvem Hyper Pro, vyniká hlavně díky inovativnímu displeji EasyView a nové technologii zahřívání HeatBoost. Ovládání přístroje je nyní pro dospělé vyznavače nikotinových alternativ atraktivnější, jednodušší a intenzita požitku maximální.

Dlouholetý vývoj a neustálé vylepšování funkcí jsou pro zařízení glo na zahřívání tabákových i bylinných náplní typické. Každoročně se uživatelům představuje ve vyladěném nápaditém designu a přidává i vylepšení stávajících funkcí. Díky tomu si cestu od cigaret k nikotinovým alternativám hledá stále více uživatelů.

K přechodu připravit, pozor, teď!

Měnit zažité návyky bývá běh na dlouhou trať. Motivace, proč konečně přejít od spalovaného tabáku k zahřívanému, však nebyla dosud silnější. Nové glo je totiž z uživatelského hlediska dotaženo do posledního detailu.

Klíčovou novinkou a v případě gločka také úplnou premiérou, je integrace displeje EasyView na přední straně zařízení. Umožňuje monitorovat stav baterie a poskytuje uživatelům informace o připravenosti náplně a zbývajícím počtu použití před nutností zařízení znovu dobít. Ostatně rychlejší nabíjení do 90 minut nově zajišťuje kabel USB-C, dohromady lze nové Hyper Pro použít na jedno nabití až dvacetkrát.

Výrazným vylepšením prošla technologie zahřívání. Aktivováním režimu technologií HeatBoost dochází k zahřátí náplně rychleji a při vyšších teplotách. To zajišťuje autentický požitek a plnou chuť hned od prvního potažení. V případě, že je pro uživatele základní cyklus příliš krátký, může jej opakovat až třikrát za sebou. Základní standardní režim pak prodlužuje dobu užívání na 4,5 minuty, v režimu Boost zůstává na třech minutách. Intenzitu a délku chuti si tak lze zcela přizpůsobit vlastním individuálním preferencím.

Zařízení glo Hyper Pro je plně kompatibilní se všemi dostupnými náplněmi, ať už jde o tabákové neo či nedávno uvedené veo obsahující namísto tabáku bylinu roiboos, která je doplněna o nikotinovou složku a řadu různých přichutí včetně oblíbeného mentolu či tropického ovoce.

Novinka je od března k dispozici v celkem třech barevných variantách výhradně dospělým uživatelům prostřednictvím e-shopu batstore.cz a v rámci sítě vybraných trafik a čerpacích stanic. Od dubna potom přibudou další dvě barevné varianty, které bude možné objednat výhradně na e-shopu.

 Foto: BAT

Komentáře