Potetovaný barber Laky Royal patří mezi největší hvězdy tuzemských sociálních sítí. Jeho vtipná videa sledují stovky tisíc lidí. V minulosti chodil třeba s misskou Natálií Kočendovou, kterou sbalil právě na Instagramu. Nedávno ale přiznal nový vztah s influencerkou Kristýnou Maříkovou. Jenže teď je kadeřník Jaromíra Jágra zase single. Co se stalo?

„Je to tak, jsem zase sám. S mojí poslední holkou jsme se rozešli, protože byla dost náladová a lítali jsme nahoru dolů a já už to nedával,“ upřímně přiznal Laky konec vztahu s černovlasou kráskou Maříkovou. Ta se živí jako zdravotní sestřička a ještě v únoru o ní Laky básnil. „Poznali jsme se na Instagramu a dostala mě tím, jak pomáhá ostatním lidem. To mě vždycky strašně dojme. Je fakt skvělá, je to největší hvězda,“ svěřoval se tehdy zamilovaný kadeřník.

Na pražském Majálesu mu tak dělal společnost rapper Maniak. „Jsme kámoši, protože spolu děláme nějaké komerční projekty a tak jsme se spolu vypravili i na Majáles,“ vysvětloval brněnský rapper Maniak. Společně pak sledovali hlavně Velo stage, kde vystupovala československá rapová smetánka v čele s Calinem, Yzomandiasem nebo Glebem a Rytmusem. „Ten program je úplně neuvěřitelnej, jedno jméno lepší než druhé,“ lebedil si spokojený Laky.

Foto: BAT

Komentáře