Šestadvacetiletý řidič způsobil v sobotu 7. prosince dopravní nehodu na křižovatce v obci Štítary, když se svým osobním automobilem Ford Focus podcenil své řidičské schopnosti a vyjel při zatáčce vpravo ze silnice. Následně narazil do dřevěného plotu a vjel na cizí zahradu. Tímto ovšem řidičovy patálie pouze začaly.

Velmi nepříjemnou sobotu si prožil mladý řidič z Plzeňského kraje, který nezvládl jízdu svého automobilu značky Ford. Při jízdě ve směru z obce Svržno na obec Vítání totiž mladík nevládl svou jízdu a nehostinné počasí, čímž se mu povedlo kvůli doslova vyskočit při zatáčce vpravo ze silnice na mokré vozovce. Díky smyku vjel do protisměru a následně i mimo vozovku, což zapříčinilo probourání dřevěného oplocení a následně i náraz do ovocného stromu. To ovšem nebylo všechno.

FOTO: Co mají na srdci lidé smíření se svou smrtí? Jejich slova by si měl každý zapamatovat

Co mají na srdci lidé smíření se svou smrtí? Jejich slova by si měl každý zapamatovat - wr9fGqDzPN2MpkLl0YMN_andrewgeorge2chuck_picCo mají na srdci lidé smíření se svou smrtí? Jejich slova by si měl každý zapamatovat - W6bCv9Ck0N06J3GBqRN1_andrewgeorge3ediccia_picCo mají na srdci lidé smíření se svou smrtí? Jejich slova by si měl každý zapamatovat - JosefinaCo mají na srdci lidé smíření se svou smrtí? Jejich slova by si měl každý zapamatovat - iD0Q4623Hu50vYr4QRyw_andrewgeorge9ralph_picCo mají na srdci lidé smíření se svou smrtí? Jejich slova by si měl každý zapamatovat - WsEGrdhXBqjBTZkhJP4M_andrewgeorge11sarah_pic
Další fotky
Co mají na srdci lidé smíření se svou smrtí? Jejich slova by si měl každý zapamatovat - rOPED8xrUXdG0eC5zjjX_andrewgeorge8odis_picCo mají na srdci lidé smíření se svou smrtí? Jejich slova by si měl každý zapamatovat - a9Av4p1l-6ll-rjTqb4G_andrewgeorge4john_picCo mají na srdci lidé smíření se svou smrtí? Jejich slova by si měl každý zapamatovat - Abel-437×328Co mají na srdci lidé smíření se svou smrtí? Jejich slova by si měl každý zapamatovat - -tkUtD-0rMq7DFfGXLNl_andrewgeorge5kim_picCo mají na srdci lidé smíření se svou smrtí? Jejich slova by si měl každý zapamatovat - Hjod4ldfUhob1oXNytfk_andrewgeorge10nelly_picCo mají na srdci lidé smíření se svou smrtí? Jejich slova by si měl každý zapamatovat - Ren-437×328

Škoda na vozidle, plotu i stromu sice nepřesáhla ani 20 tisíc korun, jenže to nebylo jediné, co 26letého řidiče potrápilo. Podle Týdeníku policie následně na místo činu přijela policie, která při vyšetřování nehody zjistila několik velice zajímavých okolností. Nejprve se ukázalo, že řidič měl na svém vozidle rozdílné pneumatiky, které byly navíc vyrazně sjeté. Dokonce mnohem víc než stanovuje minimální limit. Následný orientační test na návykové látky prozradil, že řidič před jízdou užil marihuanu a pervitin. Proto se musel řidič následně podrobit odběrům krve a moči.

Během dopravní nehody naštěstí nikdo nebyl zraněn, což je vzhledem ke všem okolnostem vlastně dobrá zpráva.

Stále vám Mickey připadá jako přátelský a nevinný myšák?

Krutý život pod bičem Mickey Mouse: pracovní podmínky v pařížském Disneylandu dovedly zaměstnance k sebevraždě

Komentáře