Módní značka Salvatore Ferragamo se rozhodla pokračovat v přinášení emocí a zážitků z módní přehlídky. Proto v červnu letošního roku představí pánskou kolekci jaro/léto 2020 na ikonickém Pitti Immagine Uomo.

Florencie vždy byla kreativním a inspirativním místem pro značku Salvatore Ferragamo. Pitti Uomo je proto přirozeně prostorem pro vyjádření současné vize, která značku dnes reprezentuje.

„Je to příležitost jak zdůraznit naši DNA, která značku dělá jedinečnou. Tato kolekce, na které pracuji s ředitelem pánské módy Guillaumem Meillandem, zahrne tvůrčí podstatu mužského světa Ferragamo,“ vysvětluje Paul Andrew, kreativní ředitel. Přehlídka se zaměří na vývoj pánského oblečení. Tedy jasně definovaný styl, který se vyznačuje svěží luxusní identitou.

Ferruccio Ferragamo, prezident značky Salvatore Ferragamo, dodává: „Florencie je součástí naší historie, a jsme nadšeni, že jsme zpět na Pitti Uomo. Věříme, že Pitti je ideálním místem pro zdůraznění směru, kterým se ubíráme. Chceme ukázat skutečně silnou kolekci pánského oblečení.“

Celou událost komentuje i Raffaello Napoleone, výkonný ředitel Pitti Immagine: „Salvatore Ferragamo je jednou ze značek, které z Florencie udělaly významné město módy. Jsem rád za spolupráci na nadcházejícím ročníku Pitti Uomos pořadovým číslem 96. Věřím, že nám tato přehlídka poskytne další důkaz o propojení značky s námi i městem.“

Prohlédněte si kolekci Salvatore Ferragamo jaro/léto 2019

 

 

Neznámý kocour narušil přehlídku v Istanbulu. Opanoval catwalk a zaútočil na modelky

Komentáře