Gruzie. Pro někoho divoký východ, pro jiného nádherná příroda nebo bohatá kulturní historie. Návrhářům Camel Active posloužila její nespoutaná krajina jako inspirace pro aktuální kolekci.

Road trip po gruzínsku

Ta je působivě pohodlná a každý kousek se v ní rafinovaně hodí k tomu dalšímu. Boty k ponožkám, ponožky ke kalhotám. Lněné košile nebo trička s kapsou k oblíbeným cargo kalhotám. Všechny svršky můžete vrstvit podle nálady a počasí. Odlehčené bundy z nových materiálů mají větší praktické kapsy. Outfit bezvadně ozvláštní doplňky jako třeba šátky bandana nebo tzv. truckerky – čepice s kšiltem a síťkou v zadní části, které z kabin náklaďáků pronikly mezi nejoblíbenější pokrývky hlavy.

Sáhněte po svém stylu

O tom, že s novou kolekcí se rozhodně nebudeme muset bát fádnosti, nás ujišťuje kreativní ředitel značky Guido Johnen: „V kolekci jaro/léto 2019 ukazujeme velmi různorodé aspekty světa Camel Active: od tradičních témat s výrazným opraným efektem po dokonale přirozené kousky pro milovníky přírodních materiálů a zemitých barev. Klasické položky kolekcí Camel Active, jako jsou cargo kalhoty, plátěné bundy a kostkované košile, mají díky novým střihům, materiálům a inovativním detailům modernější vzhled.

Česká značka My Dear Clothing nejde s davem a míří i na „věčně mladé“ muže. Prohlédněte si její letní limitovanou edici

Komentáře