Společnost WOOLIFE se s láskou k tradici a k pletařskému řemeslu věnuje tvorbě pletené módy. Společná vášeň pro vlnu spojila tuto značku s přední designérkou Terezou Rosalií Kladošovou a díky tomuto spojení vznikla originální a pestrobarevná kolekce vlněných svetrů s kulatým i V výstřihem, roláků, šatů a kimon. V kolekci je zastoupena jak dámská, tak i pánská řada. Dominantu tvoří odstíny lila, mořské zelené, růžové či hořčičně žluté.

Celá kolekce je z vlny nejvyšší kvality. Všechny výrobky WOOLIFE nesou certifikaci kvality WOOLMARK. Kolekce s Terezou Rosalií Kladošovou je vyrobena z příze Lambswool z garantovaných mulesing free zdrojů, podporovaných v rámci THE CAMPAIGN FOR WOOL, Patron: HRH The Prince of Wales. Vlna je také velmi ekologický (nejlépe recyklovatelný, obnovitelný, rozložitelný a trvale udržitelný) materiál vhodný pro výrobu oděvů.

Celá kolekce je z vlny nejvyšší kvality.

Jelikož je vlna přírodní vlákno, potřebuje také svou specifickou péči. Díky dlouhodobé spolupráci a mnoha testům na vlněných produktech WOOLIFE vznikla spolupráce se špičkou ve svém oboru Miele. Miele má s péčí o podobně citlivé textilie dlouholeté zkušenosti. Současné pračky a sušičky této značky jsou vybaveny mimořádně šetrným patentovaným voštinovým bubnem (u Miele již od roku 2011) i programy určenými pro úpravu vlny. S programem na ruční praní vlny přichází Miele jako první a jediný výrobce už v roce 1997. Skvělým doplňkem péče o vlněné prádlo jsou také speciální prací prostředky. Woolcare obsahuje ošetřující komplex z pšeničného proteinu, formuli k ochraně barev i složky pro ochranu vláken proti zplstnatění.

Miele má s péčí o citlivé textilie dlouholeté zkušenosti.

Spojení těchto tří značek přináší zákazníkům špičkovou kvalitu, design a odkaz na kvalitní tradiční pletařské řemeslo s krásným příběhem.

Nezbytné módní kousky letošní zimy. Užijte si ji se vší parádou!

Komentáře