Značka Montblanc má kolem sebe velice specifickou záři. Od téměř mimozemsky kvalitních psacích per, přes pečlivé šití na kožených produktech a zlacené strany na zápisnících, až k po luxusní parfémy. Je synonymem toho nejlepšího, co si můžete pořídit, aniž by potřebovala velká loga, nebo nevkusnou okázalost.

Malá ikonická hvězdička na všech výrobcích symbolizuje věčně zasněžený vrcholek hory Mont Blanc. Vrchol, který ke zdolání vyžaduje tu nejlepší přípravu a skvělé společníky, stejně jako v každodenních bojích potřebujete to nejlepší. Gentleman nebo jakýkoliv moderní muž, který se nemusí za gentlemana považovat, ví, že jak na večer, tak na chladnější měsíce potřebuje přejít na trochu hlubší a sofistikovanější parfém. Citrusové a lehké vůně stačí v létě, ale chlad a temné noční nebe vyžadují větší kalibr.

Zbrusu nová pánská vůně od Montblanc se jmenuje Legend Night. Už flakon naznačuje promyšlenost a sebejistotu. Aromatická nota šalvěje a máty tvoří spolu s chladivým kořenitým tónem kardamomu a jiskřivého bergamotu osvěžující a zářivou auru, která celou kompozici otevírá. Poté vstupuje na scénu hřejivý akord cedru podpořený levandulí – nedílnou součástí všech klasických mužných vůní. Lehkou pudrovost dodávají centrální části vůně fialky.

Když se po dlouhém dni setkáte v oblíbeném klubu se svými přáteli, a vůbec nehraje roli, zda je to v centru Londýna či Prahy, magnetizující dřevitá kompozice s mimořádně mužným vyzněním dovede váš look k naprosté dokonalosti.

Tváří parfému se stal jeden z nejvhodnějších modelů – Simon Clark. Namísto vyhlazeného mladého kluka si Montblanc vybral někoho, kdo dokáže nejlépe evokovat muže, který by ji měl nosit. Udržovaný, cílevědomý, elegantní s přehledem a důvtipem.

Vůně MONTBLANC LEGEND NIGHT je k dostání ve vybraných sítích parfumerií.

 

Komentáře