Slavný ranč Neverland zpěváka Michaela Jacksona je znovu na prodej. Před třemi lety se jej snažil majitel udat za rovných sto miliónů dolarů (v přepočtu 2,5 mld. Kč), ale neuspěl. Nemovitost má být k mání znovu, byť pod novým jménem a za o třetinu nižší cenu, tedy v přepočtu za 1,7 miliardy korun.

Ranč o fascinující rozloze 8000 metrů čtverečních dostal název po pohádkové Zemi Nezemi z příběhu o Petru Panovi. Tento pohádkový ranč je opět na prodej, ale stále o něj nikdo neprojevil zájem.

FOTO: Podívejte se, jak vypadá pohádkový Neverland dnes!

Podívejte se, jak vypadá pohádkový Neverland dnes! - jackson-1Podívejte se, jak vypadá pohádkový Neverland dnes! - jackson-13Podívejte se, jak vypadá pohádkový Neverland dnes! - jackson-8Podívejte se, jak vypadá pohádkový Neverland dnes! - jackson-6Podívejte se, jak vypadá pohádkový Neverland dnes! - jackson-3
Další fotky
Podívejte se, jak vypadá pohádkový Neverland dnes! - jackson-2Podívejte se, jak vypadá pohádkový Neverland dnes! - jackson-4Podívejte se, jak vypadá pohádkový Neverland dnes! - jackson-5Podívejte se, jak vypadá pohádkový Neverland dnes! - jackson-7Podívejte se, jak vypadá pohádkový Neverland dnes! - jackson-9Podívejte se, jak vypadá pohádkový Neverland dnes! - jackson-10Podívejte se, jak vypadá pohádkový Neverland dnes! - jackson-11Podívejte se, jak vypadá pohádkový Neverland dnes! - jackson-12

Realitní společnost se rozhodla, že obrovské sídlo o rozloze 8000 metrů čtverečních zbaví památek na popového krále. Zájemci proto rozlehlý ranč již nenajdou v nabídce pod názvem Neverland, jak ho pojmenoval sám zpěvák, nýbrž jako Sycamore Valley Ranch, tedy Ranč v údolí Sykamor.

Zábavný park i zoo už z pozemku bohužel zmizely. Jedinou památkou na legendárního zpěváka jsou nápisy Neverland. Jeden na věžních hodinách a druhý vytvořený z květin před domem. Zachován zůstal i obrovský kinosál, který Jackson sám navrhl.

Petr Starý

Komentáře