Šestnáctiletý mladík se rozhodl, že se předvede před kamarády předvede a svůj talent představí v objetí známé profesionálky. Stal se tak terčem posměchu…

Obecně se o mladších generacích míní, že se jejich zájmy točí okolo alkoholu, počítačových her, sledováním nejrůznějších videí, poflakování se po venku, sexu či fetování. Že existují i zářné výjimky, předvedl šestnáctiletý mladík, jehož zálibou se stalo úplně něco jiného – tanec.

Kamarádi se mu vysmáli, když si chtěl zatancovat s profesionálkou. Po chvíli všem vyrazil dech!

FOTO: Kamarádi se mu vysmáli, když si chtěl zatancovat s profesionálkou. Po chvíli všem vyrazil dech!

Kamarádi se mu vysmáli, když si chtěl zatancovat s profesionálkou. Po chvíli všem vyrazil dech! - safe_imageKamarádi se mu vysmáli, když si chtěl zatancovat s profesionálkou. Po chvíli všem vyrazil dech! - safe_image-05Kamarádi se mu vysmáli, když si chtěl zatancovat s profesionálkou. Po chvíli všem vyrazil dech! - safe_image-04Kamarádi se mu vysmáli, když si chtěl zatancovat s profesionálkou. Po chvíli všem vyrazil dech! - safe_image-03Kamarádi se mu vysmáli, když si chtěl zatancovat s profesionálkou. Po chvíli všem vyrazil dech! - safe_image-02
Další fotky
Kamarádi se mu vysmáli, když si chtěl zatancovat s profesionálkou. Po chvíli všem vyrazil dech! - safe_image

Fakt, že je skutečně dobrý, se odvážný mladík rozhodl předvést rovnou v náruči profesionální tanečnice Sary Lopez. A ta byla svolná a na jeho nabídku přistoupila.

Možná nečekala, jak to celé dopadne… Nejprve byl její taneční partner terčem posměchu svých kamarádů, kteří však záhy valili oči. Co mladík dokáže, se můžete podívat na videu, jež na YouTube nasbíralo přes čtyři miliony zhlédnutí.

Komentáře