Je vědecky prokázáno, že mít záliby se vyplácí. Nejen pro zpestření vašeho soukromého života, tedy té části dne, kdy nejste zrovna v práci. Sice není vyloučeno, že váš koníček nějakým způsobem navazuje na vaše zaměstnání, v tomto případě buďte ale opatrní. Nikdo nechce, abyste se upracovali k smrti. Hobby neboli koníček či záliba by vás měly bavit. Naplňovat. Zpestřit váš společenský život a udržet v rovnováze ten pracovní a soukromý. Navíc vám můžeme zaručit, že se vaše první rande nebo důležitá schůzka může díky zálibám proměnit z nudné konverzace na velice atraktivní.

Jedna kniha nestačí

Sečtělý muž je už od pradávna jisté afrodiziakum. Ostatně není pro ženy nic přitažlivějšího, než vidět muže s knihou v dopravním prostředku nebo v kavárně. Jestli o tom pochybujete, mrkněte zde na instagramový účet, který sbírá fotky mužů s knihou v ruce z různých koutů světa.

Rozšiřte si obzory a přečtěte si něco o tématech, o kterých jste nikdy neslyšeli, nebo vás už dlouho zajímají, ale dosud jste měli pokaždé výmluvu a odložili čtení na později. Seznámit se s ženou můžete i na stránkách literárních skupin anebo na veletrzích, kde budete připraveni hovořit o tématech a knihách s opravdovou vášní, takže z vás budou ženy padat do kolen.

Ruce od hlíny

Nepředpokládáme, že budete zrovna vy tím, kdo má za domem velkou zahradu či pole a o víkendech oře nebo seká trávu. Klidně postačí malý květináč na balkóně v paneláku. Na pěstování rostlin a péčí spojenou s tím je něco silně přitažlivého. V očích žen tento koníček signalizuje jisté odhodlání, trpělivost a zodpovědnost. Jistě stojí za úvahu fakt, že muž, který dokáže vypěstovat ze semínka křehkou rostlinu, zvládne také postavit pevné základy ve vztahu se ženou.

Láska prochází žaludkem

Je rok 2018, a pokud máte stále ještě zastaralou zkreslenou představu o rolích žen a mužů v rámci možného vztahu, pak byste v něm nejspíš neměli být. Anebo je to možná odpověď na otázku, proč žádný nemáte. Už dávno není pravidlem, že muž do kuchyně nepatří. Neexistuje snad žádný jiný větší důkaz lásky k někomu, než že pro něj uvaříte vaše oblíbené jídlo a společně si na něm pochutnáte. Jak praví staré známé rčení, láska prochází žaludkem. Ženy vás určitě nebudou soudit ani za těstoviny s kečupem.

V rytmu melodie

Neexistuje snad žádná rocková hvězda, která by byla sama. Ptáte se proč? Bankovní konto stranou, kdo by odolal muži, který má schopnost a koule vést masové publikum. Ať už s mikrofonem na pódiu či v karaoke baru. Investování do hudebního nástroje nebo pár hodin zpěvu může zajistit vaše místo na charismatickém grafu o několik decibelů výš.

Ve zdravém těle zdravý duch

Další ze studií v letošním roce potvrdila, že zařazení sportovních aktivit v profilech na vašich sociálních sítích anebo Tinderu zvedne zájem u žen až trojnásobně. Nezapomínejte, že to děláte hlavně pro sebe, ale cvičení či jakýkoliv sport vám posléze z výsledků v zrcadle dodá na sebevědomí, což je sexy. Přirozeně si také vytvoříte rutinu, která vás udrží ve skvělé fyzické kondici a nastaví určitou disciplínu mysli.

Miroslav Romaniv

A ve výzkumech pokračujeme. Říká se, že muži mají radši blondýnky, ale zrzky nejraději. V následujícím článku si můžete přečíst, čím je tak přitahují.

Komentáře